Życie na sprzedaż

9789177619093
Storytel Original
kryminał, sensacja, thriller
9789177619093

Okładka książki Ja, legenda Michał Brzozowski, Filip Laskowski, Sylwia Finklińska, Agnieszka Fulińska, Justyna Macina, Marzena Zawierska, Krzysztof Matkowski, Łukasz Kuliński, Łukasz Skoneczny, Alicja Janusz, Katarzyna Szymonik, Krzysztof Rewiuk, Jerzy Bogusławski, Michał Pięta, Magdalena Wilk, Mateusz Hengier, Kamil Kulig, Weronika Rydzewska-Seliman, Michał Puchalski, Michał Stachnik, Marek Betlejewski, Miłosz Śmiałek, Dariusz Skrzydło, Krzysztof Górski, Michał Woźny
7,1
Ja, legenda Michał Brzozowski,&...

Książkę przesłuchałam w formie audiobooka i co prawda wcześniej nie bylam przekonana do tej formy wciągnęła mnie całą historia juz od pierwszego rozdziału. Polecam!

Warto!

Nie przepadam za audiobookami, więc debiut Magdaleny Wilk przeczytałam w formie e-booka i po paru pierwszych stronach przepadłam. Klikałam jak szalona, żeby przewijać kolejne strony i dowiedzieć się, co będzie dalej :)
Perfekcyjnie oddane realia, wyraziste postaci, do których czytelnik przywiązuje się od razu, mroczna, znakomicie skonstruowana intryga kryminalna. I główny...

Temat na czasie, byłam więc ciekawa, jak autorce udało się ubrać w słowa ten problem. Obawiałam się nieco powtarzalności i schematyczności, jednak zostałam zaskoczona. Rzadko słucham audiobooków, o wiele bardziej wolę czytać, jednak serial Magdy wciągnął mnie, zainteresował, no i przepadłam.
Każdy z bohaterów ma emocje, przeszłość, swoje powody. Doskonale nakreśleni...

Wciągająca historia, fajni bohaterowie. Ekstra opisy, które wciągną cię w akcję i wyobrazisz sobie wszystko bardzo plastycznie, ponieważ autorka potrafi pisać bardzo dobrze.
Słuchanie tego audiobooka to sama przyjemność :)
Dobrze skrojeni bohaterowie, o których chcemy czytać dalej. Intryga trzyma w napięciu z odcinka na odcinek.
Można się wciągnąć...

Polecam gorąco :)

Świetna, nieszablonowa historia, która wciąga już od pierwszych słów, czy też jak wolicie, dźwięków. ;)

Bardzo dobry debiut autorki, w którym naprawdę ciężko znaleźć jakiekolwiek słabe punkty. Bohaterowie o naprawdę nieźle zarysowanych profilach psychologicznych, intryga, która sprawia, że włoski stają dęba, tragedia, której nikt nie chciałby przeżyć, a zarazem o której...

Bardzo zgrabny, nietuzinkowy thriller medyczny. Takiej pozycji jeszcze na rynku nie było. Wyraziste postaci, wartka, wciągająca akcja, soczyste opisy. Magda Wilk zadebiutowała w wielkim stylu. Polecam!

Świetnie napisany thriller medyczny, który trzyma w napięciu. Bohaterowie niebanalni, wzbudzają emocje. Każdy odcinek serialu kończy zgrabny cliffhanger, toteż istnieje ryzyko, że nie będziesz mógł/mogła się oderwać od słuchania. Polecam! :)

Debiut Magdy Wilk jest bardzo udany. Autorka posiada styl, którego się nie zapomina, a jej opisy są perfekcyjnie. Kiedy słuchałam, wyobrażałam sobie, że jestem w środku akcji. Łatwo było się zatracić w historii, którą opowiedziała. Jej postaci nie są banalne i tuzinkowe, każda postać jest inna, posiada zalety i wady. Nie ma tutaj czerni i bieli, ale są odcienie każdego...

• ,🎧 Audiobook
  • Ebook do kupienia

Dodaj cytat z książki Życie na sprzedaż