Oko Węża

Cykl: Kroniki Archeo (tom 10)
Wydawnictwo: Zielona Sowa
LubimyCzytać

Porwanie! Szantaż! Bezcenny klejnot! Ania i Bartek Ostrowscy odpoczywają z rodzicami i przyjaciółmi w sielskim alpejskim miasteczku. Spokój nie trwa jednak długo – w czasie zwiedzania zabytkowego zamku porwana zostaje panna Ofelia! Jaki jest związek pomiędzy porwaniem, a dziewiętnastowiecznym władcą? Czy szantażysta zostanie zdemaskowany? I czy dwóm rodzinom archeologów uda się odszukać...

Porwanie! Szantaż! Bezcenny klejnot!

Jaki jest związek pomiędzy porwaniem, a dziewiętnastowiecznym władcą? Czy szantażysta zostanie zdemaskowany? I czy dwóm rodzinom archeologów uda się odszukać legendarne Oko Węża?
Pytania mnożą się, czasu na rozwikłanie zagadki jest coraz mniej, a Ostrowskim i Gardnerom zaczyna grozić śmiertelne niebezpieczeństwo.

źródło opisu: materiały wydawnictwa

źródło okładki: materiały wydawnictwa

Magia_ksiazek | 2018-08-24
Przeczytana: 24 sierpnia 2018

Kroniki Archeo to jedna z moich pierwszych serii jakie czytałam. Po latach wróciłam do czytania "nowszych" części i jestem w wielkim szoku, ponieważ jako szesnastolatka bardzo dobrze bawiłam się czytając tę książkę! Niektórych rzeczy w ogóle się nie spodziewałam i wydarzenia wywarły na mnie ogromny szok. Szkoda tylko, że autorka zapomniała o krótkim romansie, który zapoczątkowała chyba w 6 tomie.

Tobi | 2018-08-29
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 26 sierpnia 2018

"Oko węża" czyli 10 część serii "Kroniki Archeo" jest dalszym ciągiem przygód piątki przyjaciół. Tym razem Agnieszka Stelmaszyk ograniczyła się do 250 stron i jak zwykle zastosowała duże litery i małą ich liczbę na stronie, dlatego też udało mi się "połknąć" tę książke w pół dnia. Jest fajnie napisana i można ją zaliczyć do kryminałów, lekko się ją czyta i zawiera odrobinę emocji. Co można zarzucić autorce? Chyba to, że początek każdej części jest nieco chaotyczny i trudno się w nim odnaleźć, jednak ogólnie książka jest fajna i myślę że warto ją przeczytać!

Księga | 2018-08-21
Przeczytana: 21 sierpnia 2018

Bardzo ciekawa książka trochę inna od pozostałych części ale i tak polecam wszystkim. Chodź nie uważam że jest odpowiednia dla dzieci poniżej 11 roku życia.

Sabina | 2018-12-01
Przeczytana: 01 grudnia 2018