Oko Węża

Okładka książki Oko Węża Agnieszka Stelmaszyk
Okładka książki Oko Węża
Agnieszka Stelmaszyk Wydawnictwo: Zielona Sowa Cykl: Kroniki Archeo (tom 10) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Kroniki Archeo (tom 10)
Zielona Sowa
2018-05-09
2018-05-09

Okładka książki Sekret białej damy Anna Oparkowska, Agnieszka Stelmaszyk
Sekret białej ... Anna Oparkowska, Ag...
Okładka książki Szpon Gryfa Anna Oparkowska, Agnieszka Stelmaszyk
Szpon Gryfa Anna Oparkowska, Ag...

Fajna książka. Szybko się czyta.

Fajna książka. Szybko się czyta.

KOLEJNE PRZYGODY DZIELNYCH, MŁODYCH PRZYJACIÓŁ🕵🏻‍♀️🕵🏻‍♂️🕵🏻‍♂️🕵🏻‍♀️🕵🏻‍♂️ I ICH RODZICÓW ARCHEOLOGÓW... TYM RAZEM AKCJA TOCZY SIĘ W BAWARII I INDIACH... ANIA, BARTEK, JIM, MARTIN I MARY-JANE Z NIEMAŁYM TRUDEM I NARAŻENIEM ŻYCIA, ZNAJDUJĄ ZŁOTĄ PAGODĘ. WIDZIELI BEZCENNY SKARB- OKO WĘŻA💎 JEDNAK NIM ZOBACZYLI TO PAŃSTWO GARDNEROWIE I OSTROWSCY RUBIN NIESTETY ZOSTAŁ SKRADZIONY...💎💎😮😮😠😠

9,5 ⭐ Dotychczas najlepszy tom z całej serii.. Świetnie poprowadzona akcja. Temat przewodni jest bardzo ciekawy jak i Zagadka. Wykreowanie bohaterów bardzo mi podpasowało i mam nawet ship I pragnę, żeby on się rozwinął (Mary Jane i Bartek <3) Myślę, że książka 10+ Polecam!
P.s świetna na letnie dni, taka bardzo odmóżdżająca 🥰

P.s świetna na letnie dni, taka bardzo odmóżdżająca 🥰

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Moim zdaniem jedna z lepszych książek serii autorstwa Agnieszki Stelmaszyk. Ciekawa akcja i jak zwykle jakieś ciekawe miejsce w którym dzieją się ciekawe rzeczy. W tej części mamy wiele tajemnic i do ostatniej chwili nie wiadomo kto stoi za dziwnymi zdarzeniami. Jednak zakończenie moimi zdaniem jest trochę niepełne, ale samo nieprawdopodobne wyjaśnienie zagadki jest dobrym zakończenie już 10 tomu cyklu podróżniczo-przygodowego.

"Kroniki Archeo" to jedna z najlepszych serii młodzieżowych. "Oko węża" przeczytałam cztery razy, ale nadal mi się nie nudzi.

Stelmaszyk powtarza się ale to był mały wyjątek ponieważ przez prawię całą książkę nie wiedziałem kto jest lalkarzem i czy bochaterowie odnajdąskarb.

Bardzo interesująca książka. Przez cały czas trzyma w napięciu. 8/10, ponieważ brakuje zakończenia, kiedy dowiadują się że w aucie Dietera Ragnitza ( jakoś tak ) wiszą na sznurku holenderskie chodaki

10 tom Kronik Archeo. Jak zwykle bardzo wciągający. Tym razem akcja toczy się w Niemczech. Porwanie panny Ofelii, tajemniczy lalkarz i...... już więcej nie zdradzę.

Nie mogłam się doczekać skończenia jednej strony, bo już chciałam czytać następną. Książkę przeczytałam w dwa wieczory - tak mi się spodobała.

Polecam gorąco, książka spodoba się każdemu wielbicielowi przygód

Polecam gorąco, książka spodoba się każdemu wielbicielowi przygód

Bardzo ładnie ilustrowana, opowiada o przygodzie piątce przyjaciół, którzy tym razem odwiedzą Niemczech, Holandie i Indie.

bardzo zagadkowa trudno ją rozgryźć i nowością jest to że tym razem nie zdobyli skarbu

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dodaj cytat z książki Oko Węża