Man of War. Tom 2: Honor to my

Wydawnictwo: Drageus Publishing House
LubimyCzytać

W kontynuacji powieści "Wezwał nas honor" poznajemy dalsze przygody kapitana Maxa Robichaux i dowodzonej przez niego załogi niszczyciela kosmicznego USS "Cumberland". W roku 2315 jasne jest, że Unia Terrańska powoli przegrywa ponadtrzydziestoletnią wojnę z Hegemonią Krag. Komandor Max Robichaux, weteran niejednej bitwy i potyczki z Krag, musi tym razem stawić czoła także wrogom wewnętrznym:...

W roku 2315 jasne jest, że Unia Terrańska powoli przegrywa ponadtrzydziestoletnią wojnę z Hegemonią Krag. Komandor Max Robichaux, weteran niejednej bitwy i potyczki z Krag, musi tym razem stawić czoła także wrogom wewnętrznym: nielojalnym członkom załogi i aroganckim przełożonym.
Tymczasem doktor Sahin otrzymuje zakodowaną wiadomość sugerującą możliwość sojuszu, który całkowicie zmieniłby układ sił w Galaktyce. Jednak aby rozpocząć negocjacje, trzeba uniknąć pułapek zastawionych przez świetnie wyszkolone i uzbrojone siły pracujące dla wrogów ludzkości.
Sahin i Robichaux zmuszeni są odwołać się do swej przyjaźni i doświadczenia, by unieść brzemię ultimatum postawionego przez Hegemonię Krag Unii Terrańskiej, które skutkować może wiecznym zniewoleniem, a nawet eksterminacją ludzkości.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!