Bliżej zmian: lepsza wersja siebie

Wydawnictwo: Charaktery
LubimyCzytać

Wyglądać jak on, wiedzieć tyle co ona, być szczęśliwym jak oni - zazdrościmy, myślimy o zmianach, często chcemy się stać się zupełnie inni. Czy jednak potrafimy to zrobić? A może wcale nie musimy się zmieniać, tylko po prostu lepiej poznać samych siebie? Tak czy owak sztuka zmiany siebie jest wyjątkowo trudna i lepiej nie brać się za nią samemu. Warto więc sięgnąć po poradnik "Bliżej zmian: Lepsza wersja siebie" - szósty minibook wydawnictwa "Charaktery" z serii "Bliżej Siebie.". Znakomici specjaliści - m.in. Ewa Trzebińska, Natalia de Barbaro, Larry D. Rosen - pokazują, jak zrozumieć siebie samego, jak odkrywać w sobie to, co dotąd było zakryte, i wykorzystywać tkwiący w nas potencjał z korzyścią dla siebie oraz innych.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!