Profesjonalne zarządzanie projektami - klucz do szybszego zarabiania pieniędzy

Wydawnictwo: The Black Horse
biznes, finanse
LubimyCzytać

Jaki jest pierwszy krok w profesjonalnym zarządzaniu projektami? Zacząć powinniśmy od dokładnego zaplanowania projektu. Mając plan projektu, ustalamy, ile czasu powinien zająć dany projekt (bez planowania jedynie zgadujemy). Dzięki temu unikamy sytuacji, kiedy „nagle” okazuje się, że projekt, o którym myśleliśmy, że zajmie nam maksymalnie 1 miesiąc pracy, już zajął nam 3 miesiące pracy, a końca wciąż nie widać.

Profesjonalnie planując projekt, uświadamiamy sobie, co powinno być wykonane w ramach danego projektu oraz, ile mniej więcej czasu powinno to wszystko zająć. Dowiadujemy się również, ile mniej więcej pieniędzy będzie potrzebnych na dany projekt oraz jakich pracowników będziemy musieli zaangażować (i kiedy). Dobrze zaplanowany i zarządzany projekt pozwala nam szybciej realizować zlecenia i tym samym szybciej zarabiać pieniądze. To po prostu się opłaca.

Jak zarządzać projektami w praktyce? Przygotowaliśmy dla Ciebie praktyczne informacje na ten temat. Wszystko uporządkowane, w formie przyspieszonego kursu z zarządzania projektami (są tam same konkrety). Dzięki zdobytej wiedzy będziesz potrafił dobrze zaplanować pracę i szybciej realizować otrzymywane zlecenia.

Kim jest autor szkolenia? Piotr Michalak to znany trener i praktyk biznesu. Regularnie stosuje w swojej firmie najskuteczniejsze metody zarządzania projektami. Piotr przygotował dla Ciebie praktyczne porady, dzięki którym rozwiniesz swoje menadżerskie kompetencje.

Czego dowiesz się z tego kursu?
Jak podchodzić do zarządzania projektami, aby szybciej zarabiać pieniądze?
Jaki błąd w podejściu do zarządzania projektami popełniają mali i średni przedsiębiorcy?
Czy jest różnica między prowadzeniem 4 projektów jeden po drugim a prowadzeniem 4 projektów naraz? Które podejście jest lepsze?
Ile maksymalnie projektów powinno się prowadzić w jednym momencie, aby było to najbardziej produktywne i zyskowne?
Dlaczego tylko 44% projektów kończy się na czas? Jakie są tego przyczyny?
Jakie błędy są przeważnie popełniane przy prowadzeniu projektów? (błędy, które niszczą naszą produktywność, przez co stajemy się mało konkurencyjni)
Jak profesjonalnie zarządzać projektami, aby średnio 95% projektów było wykonywane na czas i w ramach budżetu?

Zamów teraz szkolenie „Profesjonalne zarządzanie projektami — klucz do szybszego zarabiania pieniędzy ”, wykorzystaj zdobytą wiedzę w praktyce, szybciej realizuj projekty  i tym samym, szybciej zarabiaj pieniądze.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!