Sekrety zapamiętywania słówek i pojęć z języków obcych

Wydawnictwo: The Black Horse
LubimyCzytać

Poznaj najprawdopodobniej najszybszy sposób na naukę nowych słówek z języków obcych - razem z ich znaczeniami i wymową! Przedstawioną w nagraniu metodę możesz wykorzystać do nauki każdego języka obcego oraz nauki skomplikowanych słów np. technicznych z języka polskiego! Dodatkowo poznasz 3 najczęstsze błędy przy uczeniu się języków obcych razem ze sposobami jak ich unikać. Dowiesz się w jaki sposób pokierować swoim umysłem aby zapamiętywał nowe słowa na całe życie!

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!