6 kroków do przyspieszenia umysłu

Wydawnictwo: The Black Horse
LubimyCzytać

Problemem dzisiejszych czasów jest duża ilość informacji - co z jednej strony stwarza niesamowite możliwości edukacji a z drugiej strony - przytłacza. Po 5 latach uczenia siebie i innych w formie online i offline, Kamil wychwycił skuteczne strategie, które  pozwalają na maksymalnie praktyczne uczenie się z blogów, youtube, mediów społecznościowych, kursów video czy internetowych webinarów. Do...

Do Twojej dyspozycji oddaje 6 kroków, dzięki którym szybko zastosujesz wiedzę w praktyce.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!