Miłość język Boga

Wydawnictwo: Emmanuel
religia
LubimyCzytać

To rekolekcje oparte na księdze Pieśni nad Pieśniami, Księdze Tobiasza i tekstach św. Jana Pawła II. Zaproszenie dla małżonków do przeżycia prawdziwej miłości, gdzie mowa ciała musi być spójna z duchem. Rekolekcjonista ukazuje piękno tej miłości, namawia nas do otwarcia się na „pocałunek Stwórcy”. Rekolekcje nagrano podczas Święta Rodzin na Górze Świętej Anny w maju 2015 r. Oprócz konferencji...

Rekolekcje nagrano podczas Święta Rodzin na Górze Świętej Anny w maju 2015 r. Oprócz konferencji ks. Tomasz Jaklewicza zawierają także homilię, jaką do rodzin wygłosił wówczas bp. Adam Wodarczyk.

ks. Tomasz Jaklewicz – zastępca redaktora naczelnego „Gościa Niedzielnego”, kierownik działu
Kościół. Ksiądz archidiecezji katowickiej, doktor teologii dogmatycznej.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!