Legenda o czwartym Królu

Wydawnictwo: Ridero
LubimyCzytać

Opowieść-legenda o czwartym królu, który pochodził z północy, zabrakło go wśród trzech mędrców oddających pokłon Jezusowi w Betlejem. Skąd pochodził ten król? Król pochodził z Sarmacji leżącej na północ od granic starożytnego Rzymu. Dlaczego króla Sarmatów zabrakło przy narodzinach dzieciątka, co się z nim działo i czy w ogóle spotkał się z Jezusem o tym można dowiedzieć się z książki. Opowieść lekka, łatwa i przyjemna dla całej rodziny, dla dużych i małych

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!