Corel RAVE. Ćwiczenia praktyczne

Wydawnictwo: Helion
8371976461
LubimyCzytać

Przekonaj się, czy Corel R.A.V.E. może zastąpić program Macromedia Flash! Szybki kurs obsługi ciekawego programu do tworzenia animacji. Poznaj zasady animacji pojedynczych obiektów. Naucz się dodawać do nich efekty dźwiękowe. Jak proste może być projektowanie elementów rollover -- odpowiedzi szukaj w ćwiczeniach. Tworzenie animacji składających się z kilku obiektów. Jeśli...

Przekonaj się, czy Corel R.A.V.E. może zastąpić program Macromedia Flash!

Szybki kurs obsługi ciekawego programu do tworzenia animacji.
Poznaj zasady animacji pojedynczych obiektów.
Naucz się dodawać do nich efekty dźwiękowe.
Tworzenie animacji składających się z kilku obiektów.

Jeśli przyzwyczaiłeś się do interfejsu produktów konkurencji -- nic prostszego -- dostosuj Corela R.A.V.E. do własnych potrzeb.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!