Sekrety storytellerów

Okładka książki Sekrety storytellerów Carmine Gallo
Okładka książki Sekrety storytellerów
Carmine Gallo Wydawnictwo: Buchmann popularnonaukowa
popularnonaukowa
The Storyteller’s Secret
Buchmann
2016-01-01
2016-01-01
Marta Komorowska

Zacznijmy od tego, że okładka wygląda jak lekka tematyka bez udziwnień, taka trochę jak śmieszny poradnik.

Po paru stronach eBooka na #empikgo postanowiłam książkę kupić i ja skończyć fizycznie. Bo to jest kopalnia wiedzy, wiele rzeczy zaznaczyłam i będę do niej wracać.

Rzeczywiście książka opowiada o ludziach, którzy tworzyli swoimi słowami historię i spełniali marzenia, pokazując świat innym ucząc ich wielu technik opowiadania historii 🤩

Polecam książkę dla tych, którzy każdego dnia chcą być lepszą wersją samych siebie 👍

Książka zawiera bardzo dużo historii różnych znanych i mniej znanych storytellerów. Po każdej historii mamy opisane jakiego narzędzia użył dany storyteller. Niektóre narzędzia się powtarzają, inne są do siebie bardzo podobne (jak historia zbudowana z 7 kroków i historia zbudowana z 3 kroków),ale na szczęście na końcu mamy zwięzłe podsumowanie najważniejszych rzeczy.
Same historie są naprawdę ciekawe, a morał z tej książki płynie taki, że nie trzeba mieć talentu do opowiadania, żeby zostać storytellerem. Wystarczy tylko zastosować kilka prostych narzędzi (i ewentualnie dużo ćwiczyć i się nie poddawać).

Same...

Ciekawe historie, książka uczy i motywuje. Warto przeczytać

Ciekawe historie, książka uczy i motywuje. Warto przeczytać

Historie jednych z najbardziej podziwianych ludzi sukcesu widziane z perspektywy ich samych i tego jak znaleźli się na szczycie. Jest to swego rodzaju poradnik jak i zestawienie ciekawostek o personach, które każdy z nas zna ale niekoniecznie od takiej strony. Jest tu dużo śmiechu, wzruszeń i niespodzianek. Historie największych z największych widziane z przyziemnej perspektywy, okraszone humorem, nutką refleksji oraz rad, które każdy z nas może zastosować do swojej osoby by czuć się pewniej i wierzyć w swoje pomysły i sukcesy.

Po lekturach Carmine Gallo chce się czytać, chce się pracować, chce się TWORZYĆ SIEBIE.

Bardzo powtarzalna i nieporywająca, a przecież traktująca o niezwykle inspirującym zagadnieniu oraz fascynujących historiach. Zbyt dużo wyciągniętych wniosków było do siebie podobnych i ogólnikowych. Wniosły temat też powinien zawierać konkrety.

• Pisanie
  • Zajawka
  • Rozwojowe
  • Chcę przeczytać - mam

Dodaj cytat z książki Sekrety storytellerów