Doświadczenie APPLE. Tajniki zdobywania niewiarygodnej lojalności klientów

Carmine Gallo biznes, finanse 250 str.
MT Biznes
biznes, finanse
biznes sprzedaż obsługa klienta

MT Biznes
biznes, finanse
biznes sprzedaż obsługa klienta

Porównaj ceny i

Książka należy do jednych z przeciętnych- ani dobra, ani zła. Przeczytałam ją ze względu na to, że musiałam na jej podstawie napisać pracę zaliczeniową na studia. Kilka naprawdę cennych uwag dla mnie, czyli początkującego marketingowca i ten sam motyw powtarzający się w tego typu książkach- właściciel naszej marki jest och i ach. Żadnych minusów, same plusy, ale jednak...

• Biznes
  • Jak to się robi