Doświadczenie APPLE. Tajniki zdobywania niewiarygodnej lojalności klientów

Carmine Gallo Wydawnictwo: MT Biznes biznes, finanse
MT Biznes
biznes sprzedaż obsługa klienta
biznes, finanse
biznes sprzedaż obsługa klienta

Książka należy do jednych z przeciętnych- ani dobra, ani zła. Przeczytałam ją ze względu na to, że musiałam na jej podstawie napisać pracę zaliczeniową na studia. Kilka naprawdę cennych uwag dla mnie, czyli początkującego marketingowca i ten sam motyw powtarzający się w tego typu książkach- właściciel naszej marki jest och i ach. Żadnych minusów, same plusy, ale jednak...

• Biznes
  • Wcześniejsze