Samo życie. Humoreski

Wydawnictwo: PRINT-LAND
literatura piękna
Joanna

Zamiarem autora tej książeczki było poprawianie nastroju Czytelnikom, przy ich niewielkim wysiłku i w krótkim czasie. Humoreska, jak powszechnie wiadomo, to niewielkie opowiadanie o zdarzeniach, przygodach lub faktach zakończone puentą, dowcipem, zaskakującym zwrotem sytuacji, czasem morałem. Zaletą tego "dziełka" jest to, że można je zacząć czytać na dowolnej stronie i zakończyć przy...

Zaletą tego "dziełka" jest to, że można je zacząć czytać na dowolnej stronie i zakończyć przy pierwszym uśmiechu lub czytać dalej.
Rozdział pierwszy to humoreski związane tematycznie, bardziej lub mniej, z urokami lub "urokami" życia małżeńskiego. Resztę Szanowny Czytelnik sam sobie doczyta.
W rozdziale drugim autor starał się pokazać wędkarzy. Ich namiętności, marzenia, dążenie do sukcesu, czasem śmieszność. Jak każdy hobbysta,wędkarz uważa, że jego hobby jest najwspanialsze i nigdy nie zrozumie tych, którzy nie lubią łowić ryb.
Książkę można kupić wysyłając list na e-mail wydawnictwa pr_land@poczta.onet.pl, lub w księgarni EWJAN ul. Wilczyńskiego 23 10-686 Olsztyn

źródło opisu: NOTATKA Z KSIĄŻKI

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!