Biznesplan na życie

Wydawnictwo: Working Europe
biznes, finanse
Łukasz

Kupno książki jest możliwe na stronie www.biznesplannazycie.pl
Celem książki, którą właśnie czytasz jest to, by dopowiedzieć o tym wszystkim, o czym nie zwykło się mówić w tego typu publikacjach. Nie mówi się w nich o codziennych problemach i dylematach, przed którymi musisz stanąć na swojej ścieżce życiowej i biznesowej, jak i również o ich rozwiązaniach.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: google

Sylwia | 2017-09-25
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane

Książka jak najbardziej warta zarówno przeczytania, jak i polecenia. Od deski do deski wypełniona jest wiedzą oraz cennymi radami dla młodych ludzi, którzy nie idą tam gdzie tłum, a chcą osiągać sukcesy w swoim życiu. Jedyny jej mankament to to, że szybko się skończyła, bowiem jest napisana językiem zrozumiałym i przejrzystym dla każdego, więc bez trudu (a z przyjemnością) się ją czyta. Na pewno będę do niej wracać :)

Vlether | 2017-08-21
Przeczytana: 21 sierpnia 2017

Książką jest niesamowita, ponieważ otwiera oczy na wiele spraw istotnych spraw w życiu.
Całkowicie zmieniłem podejście do zarabiania pieniędzy i kształtowania swojego charakteru, za co bardzo dziękuję Łukaszowi, który zdecydował się podzielić z nami swoim doświadczeniem.
Kupiłem ją na jego stronie: www.biznesplannazycie.pl i tam chyba jest najtaniej.
Pozdrawiam!

Smigol333 | 2017-09-20

Świetna książka opisująca zagadnienie rozwoju osobistego od warsztatu, praktycznej strony. Uzupełnia informacje, z którymi się wcześniej nie zetknąłem. Śmiało może konkurować z pozycjami takich autorów jak Robert Kiyosaki. Zdecydowanie polecam ludziom ciekawym świata i chcącym od życia czegoś więcej.

Kamil | 2017-09-25
Przeczytana: 03 września 2017

Świetna książka!

Jest perełką wśród książek o samorozwoju i finansach. Napisana prostym, zrozumiałym językiem, zachęcająca do działania.

Świetnym pomysłem były podsumowania, które pozwalają bardziej utrwalić przeczytaną wcześniej treść.

Polecam

Filip Sobczyk | 2017-08-23
Przeczytana: 23 sierpnia 2017

Książka, którą każdy powinien przeczytać! Nie ważne, czy dopiero zaczyna, czy już prowadzi działalność. Na początku książki dostajemy mnóstwo motywacji, później sporą porcję wiedzy, która oparta jest na doświadczeniu autora książki. Według mnie książka jest rewelacyjna i każdy bez względu na to gdzie się znajduję w życiu, powinien ją przeczytać.

Mateusz Kolaczek | 2018-03-02
Przeczytana: 02 marca 2018

Książka zdecydowanie godna polecenia dla każdego, kto chciałby poczytać o życiu. Pouczająca lektura na tematy nie tylko zawodowo-finansowe. Literacki debiut roku? Dla mnie tak. Czy ta książka zmieni twoje życie? W podobnym stopniu jak każda podobna - jeśli zastosujesz wiedzę, na pewno coś się zmieni. Odwagi, czytelnicy!

Anita | 2017-08-20
Przeczytana: 18 sierpnia 2017

Świetna książka. Idealna dla młodych,początkujących przedsiębiorców jak i ludzi,którzy po prostu chcą się trochę zmotywować,przekonać,że wiele zależy od Naszego podejścia.
Osobiście dała mi bardzo dużo-spory ukłon dla Łukasza za rady i wiarę w moje i nie tylko moje możliowości.
Z całego serca polecam książke!

TuTiTaTo | 2017-09-25
Przeczytana: 25 września 2017

Bardzo dobra książka. Polecam przeczytać każdemu kto chociaż chce spróbować "wyjść przed szereg" i coś osiągnac.

MarioP | 2018-02-12
Przeczytana: 12 lutego 2018

Ale spam w ocenach, HAHA. Koleś potworzył se konta i dał noty... Żenada.

Jakub | 2017-09-28
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 28 września 2017

Super wciągająca książka! Czyta się sama, daje niesamowitą motywację do działania. Uświadamia nas, że życie można spędzić w inny sposób, niż praca na etacie.Daje wyobrażenie początków powstawania, pierwszych problemów firmy Łukasza.Jest w niej wiele przydatnych wskazówek m in jak zaoszczędzić pieniądze, uczenie się języków, łączyć szkołę z własnym ukierunkowanym rozwojem. Prowadzi nas krok po kroku do wolności... A dalej przeczytacie sobie sami. Książka dla każdego! Zdecydowanie polecam !!!