Biznesplan na życie

Wydawnictwo: Working Europe
biznes, finanse
Łukasz

Celem książki, którą właśnie czytasz jest to, by dopowiedzieć o tym wszystkim, o czym nie zwykło się mówić w tego typu publikacjach. Nie mówi się w nich o codziennych problemach i dylematach, przed którymi musisz stanąć na swojej ścieżce życiowej i biznesowej, jak i również o ich rozwiązaniach.

Vlether | 2017-08-21
Przeczytana: 21 sierpnia 2017

Książką jest niesamowita, ponieważ otwiera oczy na wiele spraw istotnych spraw w życiu.
Całkowicie zmieniłem podejście do zarabiania pieniędzy i kształtowania swojego charakteru, za co bardzo dziękuję Łukaszowi, który zdecydował się podzielić z nami swoim doświadczeniem.
Kupiłem ją na jego stronie: www.biznesplannazycie.pl i tam chyba jest najtaniej.
Pozdrawiam!

Anita | 2017-08-20
Przeczytana: 18 sierpnia 2017

Świetna książka. Idealna dla młodych,początkujących przedsiębiorców jak i ludzi,którzy po prostu chcą się trochę zmotywować,przekonać,że wiele zależy od Naszego podejścia.
Osobiście dała mi bardzo dużo-spory ukłon dla Łukasza za rady i wiarę w moje i nie tylko moje możliowości.
Z całego serca polecam książke!

Miłosz | 2017-08-15
Przeczytana: 15 sierpnia 2017

Książka którą przyjemnie się czyta, posiada ona pełno wiedzy. Z racji iż, nie jestem molem książkowym to tą książkę przeczytałem w jeden dzień. Czyta się ją bardzo przyjemnie, a poza tym nie ma wielkich rozmiarów. Zalecałbym ją dla uczniów szkół, oraz dla ludzi którzy będą zakładać swoją pierwszą firmę. Nie ma tutaj typowego lania wody jak to jest w zwyczaju w takich typu książkach, dawka wiedzy jest na maksa skondensowana. Książka świetna i polecam każdemu ! Pozdrawiam :)

KamilReslerowski | 2017-08-19
Przeczytana: 19 sierpnia 2017

Bardzo fajna książka dużo sytuacji z życia. Muszę powiedzieć ze sporo mnie nauczyła i myślę teraz nad kupnem innych książek.

Poleciłem ją kilku osobom.
Mam nadzieję, ze wiesz ze jest w niej sporo błędów stylistycznych ale ja nie o tym. Bardzo dziękuję .

Zrobię sobie tę całą listę o której piszesz i przez rok będę dążył do niej w 100%.

Damian | 2017-08-18
Przeczytana: 17 sierpnia 2017

Świetna książka ! W praktyczny sposób mierzy się z problemami przed którymi musi stanąć każdy młody przedsiębiorca. Książka czyta się lekko choć zawiera wiele cennych rad. Jedyną wadą jest to że jest zdecydowanie za krótka !

Robertt | 2017-08-08
Przeczytana: 08 sierpnia 2017

Dostałem ją w przedsprzedaży i powiem szczerze że mega motywująca książka, Łukasz w wieku 19 lat założył agencję pracy i szkołę językową (czyli te słynne 2 firmy z fanpage na FB:)) i naprawde ogarnia biznesowy temat. Polecam!

Wiktor321312 | 2017-08-15
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 15 sierpnia 2017

Świetna książka, mega przyjemnie się ją czyta.
Bardzo polecam wszystkim szukającym motywacji.
Jest prosto napisana i myślę że każdy wszystko
dokładnie zrozumie.

Żaneta Tworuszka | 2017-08-10
Przeczytana: 08 sierpnia 2017

Kupiłam książkę w przedsprzedaży. Przeczytałam ją w parę godzin, mega motywacja dla młodych osób, które chcą rozwinąć skrzydła w biznesie. Polecam!

patrykwaszka | 2017-08-19

Naprawdę świetna książka, w której jest wiele cennych informacji mogących się przydać w praktyce, a których nie znalazłem w innych książkach:)

Łukasz | 2017-08-10