Btooom!, Vol. 06

Wydawnictwo: Éditions Glénat
komiksy
angielski
Villiana

Ryota Sakamoto to młody bezrobotny mężczyzna uchodzący za jednego z najlepszych graczy Btooom! – bojowej gry online. Pewnego dnia budzi się na wyspie nie wiedząc jak się tam znalazł. Prosi o pomoc napotkanego człowieka, jednakże w odpowiedzi zostaje zaatakowany przedmiotem, który szybko rozpoznaje – bomba z gry Btooom!. Bohater szybko uświadamia sobie, że znajdujcie się w świecie Btooom!

Villiana | 2017-07-19
Przeczytana: 19 lipca 2017

Wszystkie tomy mangi wydają się tak krótkie I tak szybko się je wchłania, że ciężko napisać cokolwiek konstruktywnego o każdym z nich. Generalnie całość zaczyna się plasować na podobnym poziomie, pomiędzy sześć a siedem gwiazdek.

Dochodzi do konfrontacji Date z Sakamotą i Himiko. Czy okaże się on wrogiem, czy przyjacielem? Walka o zrzuty z zaopatrzeniem stają się coraz bardziej zajadłe, pojawia się też Oda, dawny znajomy Sakamoty.

Tutaj było troszkę słabiej. Fajny zabieg z wprowadzeniem postaci Murasaki. Postać Date trochę wtórna, ale na pewno budząca emocje. Oda póki co nie specjalnie mi się spodobał. Było dużo walki i wartkiej akcji.

Gatts | 2017-12-13
Na półkach: Mangi, Przeczytane