Btooom!, Vol. 09

7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
komiksy
angielski
Villiana

Ryota Sakamoto to młody bezrobotny mężczyzna uchodzący za jednego z najlepszych graczy Btooom! – bojowej gry online. Pewnego dnia budzi się na wyspie nie wiedząc jak się tam znalazł. Prosi o pomoc napotkanego człowieka, jednakże w odpowiedzi zostaje zaatakowany przedmiotem, który szybko rozpoznaje – bomba z gry Btooom!. Bohater szybko uświadamia sobie, że znajdujcie się w świecie Btooom!

Villiana | 2017-07-31
Przeczytana: 31 lipca 2017

Po odejściu pana Tairy jego chipy przechodzą na własność Ryoty i Himiko. Dziewczyna chce się poświęcić, aby Sakamoto mógł wygrać grę, jednak on wyznaje jej, że wie iż to ona jest Himiko z gry i zbliżają się do siebie. Tymczasem na wyspie padają serwery i zostaje wysłana ekipa naprawcza, a gracze dochodzą do wniosku, że aby wygrać grę, nie trzeba działać w pojedynkę, można połączyć się w czteroosobowe zespoły, podobnie jak w Btooom! I pokonać wszystkich pozostałych.

Dość interesująca część. Bardzo dobrze, że wreszcie coś się wyklarowało między Ryotą i Himiko. Przybycie ekipy naprawczej wprowadza trochę napięcia, daje odrobinę światła na tło wydarzeń. Ciekawi mnie też, czy jest szansa na to, Sakamoto i Oda będą sojusznikami i czy stara przyjaźń odżyje.

Na półkach