Wounded. Skradzione lata

Wydawnictwo: Egmont Polska
western, przygodowy
komiksy
Pharas

Pierwszy tom westernowej serii o śmierci i zemście. W miasteczku pojawia się młody, sympatyczny mężczyzna. Sprzedaje dobrą whisky, chce kupić bydło, wynajmuje pokój w najlepszym hotelu. Okazuje się jednak, że ma też inne plany. I że niektórzy mieszkańcy powinni częściej i uważniej oglądać się za siebie, gdy po zmroku wychodzą na ulicę. Bowiem i oni nie są tymi, za których się podają - statecznymi mieszczanami prowadzącymi spokojne biznesy. Przeszłość powraca. Debiutancki album młodego rysownika i scenarzysty, Mikołaja Spionka, to pierwszy tom z planowanej trzyczęściowej brutalnej opowieści osadzonej w realiach Dzikiego Zachodu.

źródło opisu: http://www.swiatkomiksu.pl/

źródło okładki: http://www.swiatkomiksu.pl

Zajcew | 2017-07-03

Recenzja komiksu wraz z porównaniem do innego w klimacie western pod linkiem: https://youtu.be/e5WKq2IOXpY

Chris3z8 | 2017-12-23
Pharas | 2017-07-01
Przeczytana: 01 lipca 2017
lutek | 2018-01-05
    Komiks i My - 6
    Krzysztof Wyrzykowski, Janusz Onufrowicz, Sławomir Zajączkowski, Jerzy Ozga, A...