Gaźniki i katalizatory. Sprawdzanie i regulacja

Wydawnictwo: WKŁ
8320611482
motoryzacja

Budowa, zasady działania oraz sprawdzania i regulacji elektronicznie sterowanych gaźnikowych układów zasilania na przykładzie układów Ecotronic (seria 2B-E i 2E-E) firmy Pierburg GmbH, stosowanych w samochodach produkcji niemieckiej BMW 316, BMW 518, Audi 80 1.6, Volkswagen Golf 1.6, Volkswagen Passat 1.6, Mercedes-Benz 190 (serii W201), Mercedes-Benz 200 (serii W124), Opel Kadett 1.8, Opel Vectra 1.8 oraz Opel Omega 1.8, wyposażonych w katalizatory spalin oraz elektronicznie sterowanych gaźnikowych układów zasilania samochodów japońskich wyposażonych w katalizatory spalin, na przykładzie rozwiązań stosowanych w samochodach Toyota.W książce opisano także budowę i działanie układów katalitycznego oczyszczania spalin oraz zasady i sposób przeprowadzania kontroli czystości spalin (kontrola ASU).

Tomasz Pliszczak | 2016-11-02
wipptal | 2016-08-11