Gaźniki. Sprawdzanie i regulacja

Wydawnictwo: WKŁ
8320611199
motoryzacja

Książka zawiera dokładny opis sprawdzania i regulacji gaźników Solex, Zenith, Stromberg i Pierburg stosowanych do lat 90-tych w zachodnich samochodach osobowych takich, jak: Volkswagen, Audi, Seat, Opel, BMW, Saab, Mercedes-Benz, Peugeot, Rolls-Royce, Bentley, Volvo oraz Ford. Omówiono gaźniki opadowe jednoprzelotowe (typu 30 PICT, 34 PICT-5, 35 PDSI(T), 34 PDSIT-2/3, 36-1B1, 36-1B3), stopniowe (typu 32/32 TDID, 32/35 TDID, 32/32 DIDTA, 32/35 DIDTA, 35/40 INAT, 2B, 2E, 2E3), podwójne (typu 32/32 EEIT do 38/38 EEIT), stopniowe podwójne (typu 4A1), gaźniki o stałym podciśnieniu (typu 175 CDET) oraz gaźniki sterowane elektronicznie (układ Ecotronic typu 2BE i 2EE).

Tomasz Pliszczak | 2016-11-02
Janusz | 2015-03-07