Układy wtryskowe i katalizatory

Benzineinspritzung und Katalysatortechnik
83-206-1191-1
motoryzacja
Bacha85

Fachowy poradnik opisujący budowę i działanie układów wtryskowych benzyny stosowanych we współczesnych samochodach osobowych. Przedstawiono następujące układy: Bosch K-Jetronic, Bosch KE-Jetronic, Bosch Mono-Jetronic, Opel Multec, Bosch Mono-Motronic, Bosch L-Jetronic, Bosch L2-Jetronic, Bosch L3-Jetronic, Bosch LH-Jetronic, Bosch Motronic i Saab Motronic. Ponadto omówiono różne rodzaje...

Ponadto omówiono różne rodzaje układów katalizatorów oczyszczania spalin oraz budowę i działanie katalizatorów.

źródło opisu: Opis z okładki

źródło okładki: zdjęcie autorskie