Zarządzaj swoim czasem. 25 sprawdzonych technik

Seria: Akademia Rozwoju Osobistego
Wydawnictwo: MT Biznes
poradniki

Przeczytaj tę książkę od początku do końca lub skup się na konkretnych zagadnieniach, by uzyskać poprawę. zmodyfikuj swój obecny system lub zaprojektuj coś zupełnie nowego. Każdy znajdzie tu coś, co pomoże mu odnieść sukces. Dowiesz się: Na co naprawdę poświęcasz swój czas (i rozstaniesz się ze złudzeniami). Jak zastosować 5 łatwych metod, by uwolnić się od nadmiaru rzeczy. Jak w sposób natychmiastowy zbudować silną samodyscyplinę. Dlaczego odkładanie spraw na później nie zawsze jest rzeczą złą. Jak poradzić sobie z 10 największymi złodziejami czasu rdquo,.

rubens | 2013-08-15
Przeczytana: 13 kwietnia 2013

Po przeczytaniu książki, uświadomiłem sobie że dostałem coś w rodzaju streszczenia szkolnej lektury. Nauczony doświadczeniem wiem że streszczenie, nie pozwala zrozumieć, poczuć i zapamiętać zagadnienia poruszanego w lekturze. No ale trzeba było jakoś przetrwać na lekcjach polskiego, najlepiej jak najmniejszym wysiłkiem. Teraz tego żałuję i przypomniało mi się to uczucie po przeczytaniu tego poradnika. Zebranie i opisanie na kilku stronicach różnych technik z innych pozycji to niestety za mało. Na końcu dostajemy jeszcze spis najlepszych książek do zarządzania czasem z pozytywnymi i negatywnymi opiniami czytelników. Miałem wrażenie że autorzy odsyłają mnie po przeczytaniu ich książki, do kupna pozycji które tu streścili.

Książka w moim odczuciu bez wyrazu, wręcz do natychmiastowego zapomnienia po przeczytaniu, nie ma w niej nic co by pomogło w nas rozpalić płomień do wprowadzania zmian w życie. Książka nie warta wydania 30 zł jeśli ktoś szuka czegoś nowego. Oceniam tą pozycję na...

Sempiternal | 2016-03-31
Przeczytana: 25 marca 2016

Cenię książkę za to, że są przedstawione konkretne propozycje i rozwiązania z zakresu zarządzania czasem, a książka nie opiera się na samej bezsensownej gadaninie. Nie mniej jednak nie wyniosłem z lektury za wiele, np. technika z teczkami nie ma najmniejszego zastosowaniu w życiu codziennym.

Raspberry | 2016-10-16
Przeczytana: 16 października 2016