Tajemnicza mowa ciała

Tłumaczenie: Zofia Pająk
Wydawnictwo: Jedność
mowa ciała gesty
Michał

Mowa twarzy, ciała czy gestów a także gesty uwodzicielskie – książka pozwoli uzyskać wiedzę o tym, jakie komunikaty, oprócz tych zawartych w słowach, przekazują nam rozmówcy. W poszczególnych działach opatrzonych odpowiednimi zdjęciami znajdziemy opisy różnych zachowań. Dowiemy się co oznacza na przykład: unikanie czyjegoś wzroku, przygryzanie wargi, pocieranie nosa, założenie rąk, kręcenie pierścionkiem na palcu czy dotykanie krawata. Całość opatrzona została wyczerpującym wstępem, z którego dowiemy się wszystkiego na temat komunikacji analogicznej, która wykorzystuje wyraz twarzy, intonację głosu czy gesty.

źródło opisu: www.jednosc.com.pl

źródło okładki: www.jednosc.com.pl