Duchowe hierarchie i ich odzwierciedlenia w świecie fizycznym

Wydawnictwo: Genesis
Geistige Hierarchien und ihre Wiederspiegelung in der physischen Welt
8386132086
filozofia i etyka
SkyeN

Niezwykle ciekawe omówienie wpływu wyższych hierarchii duchowych jestestw na rozwój wszechświata oraz ich związków z człowiekiem. Przedstawiony jest również świat istot elementarnych oraz powiązanie ich losu z działaniem ludzi, a także bardzo ciekawy opis powstania naszego systemu słonecznego i tworzenia się kolejnych planet. Książka ukazuje otaczający nas świat fizyczny jako konsekwencję rozwoju duchowego.

źródło opisu: http://www.wydawnictwogenesis.pl/product_info.php?products_id=72

źródło okładki: http://www.wydawnictwogenesis.pl/product_info.php?products_id=72