Pojedynki snajperskie

Wydawnictwo: Bellona
poradniki

Publikacja, dzięki której czytelnik będzie miał okazję poznać tajniki pracy snajperów.

Po pierwsze zaznaczę, że nie jestem w kwestiach militarnych czy historycznych ekspertem, a mimo to nie miałam najmniejszego problemu ze zrozumieniem "Pojedynków snajperskich". Cała seria opowiadań jest napisana w sposób przejrzysty i łatwy do zrozumienia, a przy tym precyzyjny i profesjonalny. Autor niewątpliwie posiada ogromną wiedzę, lekkie pióro i swoisty talent gawędziarski, potrafi przelać na papier postacie, miejsca, zdarzenia tak, by nie straciły swego kolorytu, a jednocześnie nie przytłoczyły czytelnika precyzją i rozmiarami opisu. Słowem bardzo ciekawa i wartościowa lektura.

Selene | 2014-09-30

Świetna książka pokazująca od kuchni ciężką pracę żołnierzy.

Adalbertus | 2016-08-26
NaVaR | 2016-02-13