Najlepsze z Magii i Miecza. Artykuły

Wydawnictwo: Mag

Od marca 1993 do października 2002 ukazały się 103 numery najsłynniejszego czasopisma o grach fabularnych w Polsce. Tysiące stron pełnych informacji artykułów, przygód, opowiadań i rysunków. Tysiące pomysłów, patentów i idei do wykorzystywania w fabularnych grach wyobraźni. Tysiące wiadomości z kraju i ze świata. Antologie Najlepsze z Magii i Miecza są podsumowaniem wieloletniej działalności czasopisma, jego autorów i redaktorów. Oto zbiór najlepszych artykułów ze 103 numerów czasopisma Magia i Miecz.

niqqa | 2016-02-14
Rafał | 2015-10-19