Skład główny. Tom 3

Tłumaczenie: Jakub Syty
Cykl: Skład Główny (tom 7-9)
Wydawnictwo: Ongrys
Magasin général: Charleston / Les femmes / Notre-Dame-des-Lacs
Kanada, komiks
komiksy
kendo777

Notre-Dame-Des-Lacs to mała wioska położona pośród kanadyjskich lasów. Jest tak oddalona od cywilizacji, że wydawałoby się, iż zmiany zachodzące w wielkim świecie jej nie dotyczą. Okazuje się jednak, że jest zupełnie inaczej. Za sprawą wizyty Marie i Jacinthe w Montrealu, a także nowych mieszkańców pochodzących z wielkiego miasta - w spokojne życie w osadzie powoli wkracza prawdziwa rewolucja. Jak wpłynie to na mieszkańców wsi? Jak się w tym wszystkim odnajdą? Czy będą mogli liczyć na wzajemne wsparcie? Czy poczucie wspólnoty przetrwa w Notre-Dame-Des-Lacs?

Trzeci, ostatni tom polskiego wydania zawiera trzy części: Charlston, Kobiety oraz Notre-Dame-Des-Lacs, a także dodatek Fotografie.

źródło opisu: http://ongrys.pl

źródło okładki: http://ongrys.pl

steffburton | 2017-07-05
Na półkach: Przeczytane, Komiks
Przeczytana: 05 lipca 2017

znakomite. pod koniec drugiego rozdzialu zaczelam odczuwac lekkie znuzenie i zadziwienie tym ze wszystko tak dobrze idzie, ale konczy sie pieknie i zabied z epilogiem tez rewelacyjny

1414 | 2017-07-30
Ireksamb | 2017-07-15