Zgłosuj na książki roku 2017

Przygody Flory

Wydawnictwo: Psychoskok
9788381190565
marcin100

”Przygody Flory” Weroniki Samsel to przepiękna opowieść widziana oczami 10-letniej dziewczynki, o przyjaźni na dobre i na złe oraz o jednym z tajemniczych miejsc, których na świecie są tysiące. Dwie przyjaciółki Maja i Flora przechodząc przez dziurę w płocie znalazły się w magicznym lesie. W tajemniczym miejscu spotkały między innymi niebieskiego psa z dwiema nogami, jelenia, który zamienił...

Dwie przyjaciółki Maja i Flora przechodząc przez dziurę w płocie znalazły się w magicznym lesie. W tajemniczym miejscu spotkały między innymi niebieskiego psa z dwiema nogami, jelenia, który zamienił się w sarnę, czy zielonego wróbelka z czterema nogami, który przemienił się w dużego gołębia. Dziewczynki zaprzyjaźniły się też z psem Rubinem, mówiącym ludzkim głosem. Kiedy postanowiły wrócić do rzeczywistości okazało się, że nie ma dziury w płocie, przez którą wcześniej przeszły. Jedynym wyjściem okazało się rozwiązanie zagadki przygotowanej przez lwa... Czy dziewczynki sobie poradzą? Czy zobaczą się jeszcze ze swoimi mamami?

Niezwykła przygoda najlepszych przyjaciółek została napisana przez Weronikę dla swojej mamy Kingi, jako prezent na urodziny. Książeczka ukazuje jak wielką wartością w życiu człowieka jest przyjaźń. Bajeczka wzbogacona ilustracjami stworzonymi przez samą autorkę.

źródło opisu: http://www.ebooki123.pl/przygody-flory_p685

źródło okładki: http://www.ebooki123.pl/przygody-flory_p685