Dyskusje o książce Dziedzictwo

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (LIPIEC 2019)
Sprzedam/wymienię:  Ostatni mag  Ostatni Namsara  Szklany tron  Ogień i kość  Narodziny królowej  Miasto kości  Pisane szkarłatem  Przeklęci święci
4 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (marzec 2018)
Sprzedam książki z gatunku kryminał/horror/fantasy/post-apo. Wszystkie w bardzo dobrym stanie, raz czytane lub (wstyd przyznać) zupełnie nowe. 20zł/szt (przesyłka wliczona)  Dawca Dawca  Opowieści o pilocie Pirxie Opowieści o pilocie Pirxie
11902
6 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Październik 2017)
Wypożyczyłam:  Odnaleziony Odnaleziony  Już mnie nie oszukasz Już mnie nie oszukasz  Stokrotka w kajdanach Stokrotka w kajdanach  Dom na wzgórzu
6 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( Sierpień 2017 )
Łowca promocji, 4 tytuły (+ wysyłka) = 49,40 zł :D  Czarna ziemia. Holokaust jako ostrzeżenie Czarna ziemia. Holokaust jako ostrzeżenie  Carnivia. Bluźnierstwo Carnivia. Bluźnierstwo  Przypadki. Robert Janowski, jakiego nie znacie, w szczerej rozmowie z Marią Szabłowską
6 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( Czerwiec 2017 )
 Miasteczko Salem Miasteczko Salem  Martwa strefa Martwa strefa W końcu dorwałem :-)