Russian Tattoos. Criminal

Okładka książki Russian Tattoos. Criminal Kat Shehata
Okładka książki Russian Tattoos. Criminal
Kat Shehata Wydawnictwo: Limitless Publishing LLC Cykl: Russian tattoos (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Russian tattoos (tom 3)

Cała seria jest ciekawa, jednak ostatnia najbardziej do mnie przemówiła.Polecam

Cała seria jest ciekawa, jednak ostatnia najbardziej do mnie przemówiła.Polecam

Ostatnia część najlepsza

Ostatnia część najlepsza

Im dalej w lat tym więcej drzew, ale tak jak w pierwszej części tak w drugiej i trzeciej czegoś mi brakowało - teraz już wiem co to jest - brakuje tutaj logiki. Jedynie postać Dymitra trzyma poziom i plus za Yurego, Reszta jest nie warta pamięci.

Serii ciąg dalszy, a im dalej tym gorzej. Vladimir już nawet nie ma w sobie krzty chęci do czegokolwiek i jest zwyczajnie żałosny. Ciągle użala się nad sobą, a to jest zwyczajnie męczące i irytujące. Dymitr ciągle jest cudownym facetem i naprawdę widać było, że czuł o wiele więcej do Carter. Szczerze to kibicowałam, aby byli razem, bo uwielbiałam gościa. Vladimir nie zasługuję na Carter. Dodatkowo możemy zauważyć, że ta zabawna, urocza i przyjacielska dziewczyna jaką była Carter odeszła w zapomnienie. Ciągle jest smutna, przestraszona, wychudzona i z siniakami. To naprawdę smutne, bo ona nawet w którymś momencie była wdzięczna Vladimirowi, że ją chcę pomimo jej traum...Facet sam do tych traum doprowadził, a ona jest mu wdzięczna za bycie z nią... Brak mi słów. Zdecydowanie Vladimir nie przypadł mi do gustu tj i jego rodzinka.

Cała seria bardzo wciągająca od pierwszych stron. Niestety V. uważam, że było za mało w tej opowieści żeby zdołać go pokochać. Bardziej był uwierzyła w to, że romans główna bohaterka będzie mieć z B. b z nim spędzała znacznie więcej czasu i chyba nawet z nim lepiej się znała. Nie spodobało mi się również to, że V. w pewnym momencie stał się taką ci*ą np. moment gdy chłostę którą miała otrzymać C, wziął na siebie inny członek rodziny ale tym kimś nie był V... No wg mnie V było za mało by czytelniczka mogła go pokochać i wielbić. Jednak po mimo takich niesmaków książka mi się bardzo spodobała. Bardzo lubie taki ławy styl pisania.

Wszystkie trzy książki mocno wciągają. Polecam

Wszystkie trzy książki mocno wciągają. Polecam

Jestem troszeczkę zawiedziona zkończeniem. Ewidentnie nie lubię jak autorzy w ostatnich tomach przeskakują ramy czasowe. Odbieram to jako brak pomysłu na zakończenie i szybkie finiszowanie historii. W tym przypadku taka forma była w miarę wyważona ale widoczna i odczuwalna w czasie czytania. Generalnie całą serię oceniam pozytywnie. Książki czytało się łatwo i szybko. Polecem.

W ostatniej części autorka nie oszczędzała głównej bohaterki. Mimo że Carter jest porwana i jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie, bo nie tylko musi martwic się o siebie ale i tez o dziecko które nosi w brzuchu. Maksim, największy wróg jej męża postanawia zdobyć ją za wszelką cenę, jednak nieugiętość dziewczyny jest zadziwiająca. Za wszelką cenę postanawia uwolnić siebie, męża i przyjaciela z rąk oprawców. Ostatnia część jest najlepsza z całej serii. Zaskakuje i wciąga od pierwszych stron ! polecam

Polecam...

Polecam...

Nie chciałam aby się skończyło , trylogia rozpętała się jak burza i minęła z ogromną prędkością , pozostawiając napływ pozytywnych uczuć.

• Mafia
  • Po angielsku