Russian Tattoos: Criminal

Cykl: Russian tattoos (tom 3)
Wydawnictwo: Kindle Edition
8 (14 ocen i 4 opinie) Zobacz oceny
Russian Tattoos: Criminal
Inne
angielski
mmm

Russian mob boss Vladimir Ivanov has many enemies—one of them just kidnapped his wife. A mafia war has erupted in London, and Vladimir’s enemies know his one weakness is his deep passion for his new bride, Carter Ivanov. When rival mob boss Maksim Ovechkin kidnaps her, Vladimir is willing to pay the ransom with his own blood. But Maksim’s plans go deeper than that. Vladimir’s blood may not...

But Maksim’s plans go deeper than that. Vladimir’s blood may not be enough.

Maksim wants Carter for himself.

Carter has a secret—she’s pregnant with Vladimir’s heir.

If Maksim finds out, the consequences will be disastrous. But Carter isn’t willing to give up on her husband, even if her loyalty to Vladimir puts her life on the line.

Some risks are worth taking, however, and Carter has a plan.

Unfortunately, Maksim is one step ahead of her.

Carter is no mafia princess who needs saving. She’s a force to be reckoned with. But she’ll need every ounce of her strength to defeat Maksim and his Bratva, and keep her family alive.

źródło opisu: http://www.goodreads.com

źródło okładki: http://www.goodreads.com

Gabi | 2017-07-16
Przeczytana: 16 lipca 2017

Szef rosyjskiej mafii Vladimir Ivanov ma wielu wrogów, a jeden z nich właśnie porwał mu żonę.

Wojna mafijna wybuchła w Londynie, a wrogowie Vladimira wiedzą, że jego jedyną słabością jest głęboka namiętność do świeżo poślubionej żony, Carter Ivanov. Kiedy szef konkurencyjnej mafii Maksim Ovechkin ją porywa, Vladimir jest gotów zapłacić okup własną krwią.

Ale plany Maksima sięgają znacznie głębiej. Krew Vladimira może nie wystarczyć.

Maksim chce Carter dla siebie.

Carter ma swój sekret - jest w ciąży z Vladimirem.

Jeżeli Maksim się o tym dowie, konsekwencje będą katastrofalne. Ale Carter nie jest gotowa zrezygnować z męża, nawet jeśli przez lojalność wobec niego, ryzykuje swoim życiem.

Pewne ryzyko jest warte podjęcia, jednak i Carter ma plan.

Niestety, Maksim wyprzedza ją o krok.

Carter nie jest mafijną księżniczką, która potrzebuje ocalenia. Ona jest siłą, z którą należy się liczyć. Ale musi użyć całej swojej siły, aby pokonać Maksima i jego Bratvę oraz utrzymać swoją...

Ewitka | 2017-07-19
Przeczytana: 04 lipca 2017

I oto mamy zakończenie tej nietypowej trylogii. Pierwsza część nie za bardzo mnie zachwyciła, bo pomimo zabawnych tekstów naszej irytującej Carter, trzeba przyznać, że akcja była nijaka, dopiero gdzieś w połowie książki, kiedy obsesja Vladimira się pogłębiała, zaczęło się robić coraz bardziej niebezpiecznie i coraz bardziej interesująco. Zakończenie było jak grom z jasnego nieba, nikt się tego nie spodziewał po takiej książce, w której nawet jak bohaterka mówiła o cierpieniu, to w sposób na tyle zabawny, że można było mieć wątpliwości czy aby na pewno cierpiała.
Druga część zdecydowanie nabrała tempa, jakby autorka chciała nadrobić dłużyzny z pierwszej części. Tutaj nie było ani chwili na wytchnienie, co trochę zaskakiwała nas nowymi rewelacjami. I chociaż zrobiło się dramatycznie, a Carter jakby trochę wydoroślała, to nadal nie opuszczał jej ironiczny humor. No i pod koniec spadła na nas kolejna bomba.
Trzecia część zaczęła się bardzo dynamicznie i taka była mniej więcej do...

Kasia_o2 | 2017-07-20
Przeczytana: 20 lipca 2017

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Chyba najfajniejsza z serii. Carter chociaż wciąż pomysłowa i pyskata w końcu dorasta do swojej roli, Vladek przyjmuje swoje dziedzictwo a wszystko dobrze się kończy.

k_a_s_i_a | 2017-07-15
Przeczytana: 15 lipca 2017

Chyba najlepsza część ze wszystkich. Carter w końcu dorosła. Zrozumiała co jest najważniejsze. Czekała na męża do samego końca choć inni stracili już nadzieję. Z kolei Vladimir jako pakman potrafił się wywinąć nawet z najgorszych tarapatów.

mala86 | 2017-10-20
Na półkach: Przeczytane, 2017