Russian Tattoos. Obsession

Okładka książki Russian Tattoos. Obsession
Kat Shehata Wydawnictwo: Limitless Publishing LLC Cykl: Russian tattoos (tom 1) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Russian tattoos (tom 1)
Limitless Publishing LLC
2016-01-05
Data 1. wydania:
2016-01-05
angielski
mafia romans miłość

Ciekawa książka , akcja rozgrywa się powoli, autorka kreuje rzeczywistość w sposób przemyślany, nielukrowany-surowy
czytelnik nie wie do końca kto jest dobrym charakterem.

czytelnik nie wie do końca kto jest dobrym charakterem.

2045

Wolnym krokiem podchodzę do mafijnych klimatów w książkach - po prostu mi się przejadły. Na tę pozycję jednak ostatnio miałam szczególną chrapkę.
Czy mój głód został zaspokojony?
Ani, kurna, trochę.
Wywołał się we mnie wręcz nieograniczony ogień, który strawił wszystkie moje szare komórki i zdrowy rozsądek. Bo w końcu jakimś cudem dotarłam do ostatniej strony tej książki. Im więcej myślę o "Obsession" tym bardziej wkurzona jestem, a również bardziej zirytowana, podminowana i nawet obrzydzona. To nie jest literatura dark na poziomie, to z lekka żart. Przeczytałam opisy drugiego i trzeciego tomu, przyjmując pełnię dobrodziejstw spoilerowych i chyba mam serdecznie dość tej trylogii na najbliższe lata.

Czy mój głód został zaspokojony?
Ani, kurna, trochę.

Książka jest super. Wciągłam się bezgranicznie w ciągu trzech dni pochłonełam wszystkie 3 tomy. Polecam

Nie porwała mnie. Czegoś tutaj brakuje .

Nie porwała mnie. Czegoś tutaj brakuje .

Podobał mi się opis tej książki, więc z chęcią po nią sięgnęłam. Początek szedł mi dość opornie, ale nie poddawałam się i czytałam dalej. Na szczęście akcja się rozkręciła i polubiłam Vladimira i Borysa . Dodatkowo podobała mi się żywiołowość Carter, jej pasja do gry w tenisa i ogólne zamiłowanie do sportu. Dopiero póżniej przestałam rozumieć o co autorce chodzi. Momentami miałam wrażenie, że pisała to wszystko jakaś nastolatka w przerwie między lekcjami. Autorka nie potrafiła stworzyć napięcia między głównymi bohaterami i ciągle czułam jakby byli kumplami, gdzie Vladimir bardzo kontroluję Carter i jest względem niej mega zaborczy. Chcę jej dać wszystko, ale nie chcę nic w zamian...
Muszę dodać, że jak początkowo lubiłam Vladimira tak potem miałam go serdecznie dość przez jego problem z alkoholem i dwubiegunowość. Czytałam o wielu mężczyznach którzy raz byli mili by za chwilę być zimnymi draniami, ale Vladimir jest najgorszym z nich wszystkich dupkiem. Kolejny jest Borys - myślałam, że facet polubił Carter i pomimo groźnego wyglądu był normalnym facetem, ale się pomyliłam. To co potem zaczął robić było dla mnie nie do pomyślenia. Na dodatek Vladimir był uznawany za okrutnego Pakhana (szefa Bratvy), a tak naprawdę nie wiedział co się wyprawia w jego domu i o wielu sytuacjach nie miał pojęcia. Nie czułam, aby to on był szefem, bo często Borys wydawał się bardziej decyzyjny.
I na samym końcu przyznaję, że nie mogłam zebrać szczęki z podłogi jak zobaczyłam co się tam działo.

Cholernie dobra książka, chodź momentami obrzydliwa i nieprzyjemna. Nie jest to cukierkowy romans, tylko pełna akcji historia dwojga uszkodzonych ludzi.

Początek historii intrygujący. Już po 30 stronach wiedziałam, że książka będzie ciekawa. Bohaterka opowieści, to świetna pełna humoru i niespodzianek dziewczyna. Jej życie to nie bajka ale bieże z niego ile się da. Niestety kontakt z bezwględnym światem mafii rosyjskiej zaczyną ją zmieniać. Przestaje być sponataniczna i pełna humoru jak na początku opowieści ale pozostaje temperamentna i waleczna. Zapraszam do przeczytania książki - mnie się podobała.

Carter poznaje zamożnego Vladimira gdy jej ojciec zaczyna u niego pracować. Okazuje się ze mężczyzna kochał jej zmarłą tragicznie siostrę do której Crater jest bardzo podobna. Po stracie pracy mężczyzna oferuje jej ze przywróci ją na stanowisko oraz zatrudni u siebie. Z czasem dziewczyna zdaje sobie sprawę że zadaje się z rosyjskimi mafiozami, którzy nie akceptują odmowy i nieposłuszeństwa za które jest karana. Podwładny Vladimira- Borys jest mężczyzną który załatwia sprawy, które zdenerwowały by szefa jak np nieposłuszeństwo dziewczyny. Mimo gróźb by dziewczyna była posłuszna inaczej jej rodzinie stanie się krzywda, zaczyna być idealną dziewczyną dla szefa. Wie że ma na jej punkcie obsesje i pragnie ją mieć da siebie. Jest wspaniałym i pełnym miłości człowiekiem jednak gdy wypije alkohol staje się bezwzględnym i niebezpiecznym szefem mafii który nie widzi Carter tylko jej zmarłą siostrę. Najbardziej zszokowało mnie to że mimo Vladimir kochał bardzo Carter wysyłał ją na odbycie kary za drobne nieposłuszeństwo i oddawał ją w ręce swoich podwładnych którzy ją torturowali. Kto tak robi ukochanej osobie?!. Po przeczytaniu tej książki jestem trochę zmieszana i czasem nie wiedziałam o co dokładnie chodzi.Jednak przyznaje że mimo niektórych dość przerażających i niesmacznych momentów książka jest dość interesująca i na pewno sięgnę po kolejną cześć . Polecam

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

w stosunku tej książki to mam tak mieszane uczucia, że sama nawet po takim czasie od przeczytania nie potrafię stwierdzić czy mi się podobało, czy nie. niby banalne i jasne - zły on i niewinna ona, a jednak gdzieś z boku dzieją się wydarzenia, które mają na to wpływ, pojawiają się ludzie, którzy kierują tą historią i wcale nie jest słodko i namiętnie. moim zdaniem momentami nawet odrażająco.

Historia mafijnej rodziny z ciężkim kalibrem . Nie można oderwać się od stronic zapełnionych wszelakimi różnorodnościami w tle.

Dodaj cytat z książki Russian Tattoos. Obsession