Russian Tattoos. Obsession

Cykl: Russian tattoos (tom 1)
Wydawnictwo: Limitless Publishing LLC
mafia, romans, miłość
angielski
daga_

Zakochanie się nie jest przestępstwem, ale jeśli w rosyjskim bossie - może być śmiertelne. Ambitna tenisistka Carter Cook chce posmakować wolności. Jej nadopiekuńczy ojciec kontroluje każdy aspekt jej życia, więc kiedy zostaje zatrudniony przez Vladimira Ivanova – seksownego Rosjanina z zestawem tatuaży i akcentem, przy którym miękną kolana, niebezpieczeństwo czai się wokół Carter. Za...

Ambitna tenisistka Carter Cook chce posmakować wolności. Jej nadopiekuńczy ojciec kontroluje każdy aspekt jej życia, więc kiedy zostaje zatrudniony przez Vladimira Ivanova – seksownego Rosjanina z zestawem tatuaży i akcentem, przy którym miękną kolana, niebezpieczeństwo czai się wokół Carter. Za plecami ojca spędza czas z Vladimiremw jego wyjątkowej posiadłości. Ale czy na pewno jest uczciwym biznesmenem, tak jak ona sądzi?

W kręgu rosyjskiej mafii Vladimir Ivanov jest uważany za ojca chrzestnego.
Pięć lat swojego życia spędził w syberyjskim obozie, gdzie zdobył wszystkie swoje tatuaże. Jest potężnym i wpływowym mężczyzną, który dostaje czego chce, a po długotrwałej obserwacji pięknej tenisistki – pragnie Carter. Odrobina wdzięku topi serce Carter, ale za jej plecami Vladimir każe śledzić każdy jej ruch.

Kiedy ich romans wkracza na niebezpieczny poziom, Carter wyczuwa, że coś jest nie tak. Znajdując się w kompromitującej sytuacji, do której zostaje zwabiona przez podejrzanego europejskiego dealera narkotyków, dzwoni do Borysa, prawej ręki Vladimira, aby ją uratował, nie wspominając o tym Vladimirowi. Ze swoim wątpliwym autorytetem postanawia dać jej lekcję lojalności, o której nigdy nie zapomni.

Kiedy Carter zdaje sobie sprawę, że za daleko zabrnęła, musi podjąć walkę o swoją wolność, zanim pociąg seksualny nie stanie się jej zgubą. Ale z rosyjską bratvą nie ma żartów, a niepohamowane pragnienie posiadania Carter przez Vladimira sprawia, że ich romans wymyka się spod kontroli.

Falling in love isn’t a crime—but falling in love with a Russian mafia boss could be deadly.

Competitive tennis player Carter Cook wants a taste of freedom. Her overprotective father monitors every aspect of her life, so when he becomes employed by Vladimir Ivanov—a sexy Russian with an array of tattoos and an accent that weakens her knees—a bit of danger is within Carter’s grasp. Behind her father's back, she enjoys spending time with Vladimir at his lavish estate. But is he really the upstanding businessman she believes him to be?

Vladimir Ivanov reigns as godfather of a Russian mafia crime ring.

Vladimir spent five years of his life in a Siberian prison camp and has earned every tattoo inked into his skin. He is a powerful man who gets what he wants, and after stalking the gorgeous tennis player for years—he wants Carter. A little charm melts her heart, and behind the scenes, he orders his henchman to track her every move.

He’s a tattooed stick of dynamite ready to blow at the slightest spark.

As their romance reaches deadly levels, Carter senses something’s not right. When she’s lured into a compromising position at the hands of a shady European drug dealer, she calls in Boris, Vladimir’s right hand man, to rescue her—without telling Vladimir. With his authority questioned, he sets out to teach Carter a lesson about loyalty she’ll never forget.

When Carter realizes she's in too deep, she must fight for her freedom before the attraction turns fatal.

But the Russian bratva plays for keeps, and Vladimir’s fierce lust to possess her spirals their romance out of control.

źródło opisu: https://www.katshehata.com

źródło okładki: https://www.katshehata.com

gosiuloch | 2019-10-11

Podobał mi się opis tej książki, więc z chęcią po nią sięgnęłam. Początek szedł mi dość opornie, ale nie poddawałam się i czytałam dalej. Na szczęście akcja się rozkręciła i polubiłam Vladimira i Borysa . Dodatkowo podobała mi się żywiołowość Carter, jej pasja do gry w tenisa i ogólne zamiłowanie do sportu. Dopiero póżniej przestałam rozumieć o co autorce chodzi. Momentami miałam wrażenie, że pisała to wszystko jakaś nastolatka w przerwie między lekcjami. Autorka nie potrafiła stworzyć napięcia między głównymi bohaterami i ciągle czułam jakby byli kumplami, gdzie Vladimir bardzo kontroluję Carter i jest względem niej mega zaborczy. Chcę jej dać wszystko, ale nie chcę nic w zamian...
Muszę dodać, że jak początkowo lubiłam Vladimira tak potem miałam go serdecznie dość przez jego problem z alkoholem i dwubiegunowość. Czytałam o wielu mężczyznach którzy raz byli mili by za chwilę być zimnymi draniami, ale Vladimir jest najgorszym z nich wszystkich dupkiem. Kolejny jest Borys -...

Beata | 2019-09-18

Cholernie dobra książka, chodź momentami obrzydliwa i nieprzyjemna. Nie jest to cukierkowy romans, tylko pełna akcji historia dwojga uszkodzonych ludzi.

eve | 2019-07-17
Przeczytana: 15 lipca 2019

Początek historii intrygujący. Już po 30 stronach wiedziałam, że książka będzie ciekawa. Bohaterka opowieści, to świetna pełna humoru i niespodzianek dziewczyna. Jej życie to nie bajka ale bieże z niego ile się da. Niestety kontakt z bezwględnym światem mafii rosyjskiej zaczyną ją zmieniać. Przestaje być sponataniczna i pełna humoru jak na początku opowieści ale pozostaje temperamentna i waleczna. Zapraszam do przeczytania książki - mnie się podobała.

ppaula195 | 2019-02-08
Przeczytana: 08 lutego 2019

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Carter poznaje zamożnego Vladimira gdy jej ojciec zaczyna u niego pracować. Okazuje się ze mężczyzna kochał jej zmarłą tragicznie siostrę do której Crater jest bardzo podobna. Po stracie pracy mężczyzna oferuje jej ze przywróci ją na stanowisko oraz zatrudni u siebie. Z czasem dziewczyna zdaje sobie sprawę że zadaje się z rosyjskimi mafiozami, którzy nie akceptują odmowy i nieposłuszeństwa za które jest karana. Podwładny Vladimira- Borys jest mężczyzną który załatwia sprawy, które zdenerwowały by szefa jak np nieposłuszeństwo dziewczyny. Mimo gróźb by dziewczyna była posłuszna inaczej jej rodzinie stanie się krzywda, zaczyna być idealną dziewczyną dla szefa. Wie że ma na jej punkcie obsesje i pragnie ją mieć da siebie. Jest wspaniałym i pełnym miłości człowiekiem jednak gdy wypije alkohol staje się bezwzględnym i niebezpiecznym szefem mafii który nie widzi Carter tylko jej zmarłą siostrę. Najbardziej zszokowało mnie to że mimo Vladimir kochał bardzo Carter wysyłał ją na...

bookish | 2018-12-09
Przeczytana: 09 grudnia 2018

w stosunku tej książki to mam tak mieszane uczucia, że sama nawet po takim czasie od przeczytania nie potrafię stwierdzić czy mi się podobało, czy nie. niby banalne i jasne - zły on i niewinna ona, a jednak gdzieś z boku dzieją się wydarzenia, które mają na to wpływ, pojawiają się ludzie, którzy kierują tą historią i wcale nie jest słodko i namiętnie. moim zdaniem momentami nawet odrażająco.

maggnolia | 2018-08-10
Przeczytana: 10 sierpnia 2018

Historia mafijnej rodziny z ciężkim kalibrem . Nie można oderwać się od stronic zapełnionych wszelakimi różnorodnościami w tle.

Sarka8 | 2018-06-27

Polecam...

Ania | 2018-03-10

Wow ta książka mną pozamiatała. Negatywnie. Tak jak lubię mafijne klimaty i nie przepadam za grzecznymi chłopcami, tak tutaj autorka przesadziła w drugą stronę. Wszystko było dosyć chaotyczne i dosyć stereotypowe. Ona młodziutka i głupiutka, studentka, mająca duże mniemanie o sobie, a jednocześnie bardzo niepewna siebie. On szef mafijny, raz miły raz świnia. Przez dłuższy czas wydawało mi się, że Vladimir ma brata bliźniaka. Bo niektóre zachowania nie da się wyjaśnić, jak tym, że był on chory. Naprawdę. Carter swoją naiwnością początkowo mnie rozbawiła. To jak gotowała obiadki, była wożona przez Borysa (który jest chyba gorszym psycholem nić Vlad), i nie widziała, że całe to zatrudnienie śmierdzi z daleka. Ok miała tylko 19 lat, ale każdy ma instynkt samozachowawczy. Powinno jej w głowie świecić od początku na czerwono i alarmowo!!!!! Tak jak jeszcze niektóre zachowania byłam jeszcze w stanie zrozumieć, tak po zamordowaniu pawia przez kolejnego psychopatę mafiosa V. Czytałam bo...

Kasia_o2 | 2017-06-30
Przeczytana: 06 kwietnia 2017

Pokochałam Vladka i szaloną Carter

Dorota | 2017-03-11
Przeczytana: marzec 2017

Ta książka była zdecydowanie nie tym czego się spodziewałam...Liczyłam na romansidło, a otrzymałam naprawdę ciekawą pozycję, nawet nie mam do końca pojęcia jak ją zaklasyfikować...Pozycja wciągająca, niekiedy miałam jeszcze nadzieję na szczęśliwy happy end.. niestety w momencie, gdy rozpoczęła się przemoc najpierw psychiczna, potem fizyczna, nie miałam już złudzeń, nie liczyłam na szczęśliwe zakończenie...Autorka przenosi nas w świat rosyjskiej mafii, a w sumie jego skrawek, ukazuje brutalność, bezwzględność, brak szacunku dla kobiety...Czytając byłam mega zła na Carter, że pomimo młodego wieku, dała się tak naiwnie wciągnąć w cały ten brudny świat, z drugiej strony młodość i głupota, miłostki, od początku szukałam drugiego dna, najpierw za złego miałam Borysa, potem już wiedziałam, że złym okaże się jego szef...Jestem niezmiernie ciekawa kolejnej części, mam nadzieję, że Carter okaże się buntowniczką i nie zwiodą jej czułe słówka Vladimira, nie ma dla mnie przyzwolenia dla...