Pod jednym dachem

Wydawnictwo Alnus
2016-12-20
2016-12-20
Marcelina Traut
miłośc przyjaźń seks obyczaj mężczyzna kobieta zazdrośc przeznaczenie przyciąganie niechęc wstręt

książkę Pod jednym dachem przeczytałam przypadkowo
no i nie jestem zawiedziona
Jest to opowieść obyczajowa o dwojgu ludzi: Wiktorii i Łukaszu, którzy bardzo się nie lubią w dzieciństwie, jednak po jakimś czasie (w wyniku niefortunnych wydarzeń) musza dzielić ze sobą wspólny dom...i wtedy zaczynają się kłopoty jak ludzie którzy się nie znoszą maja mieszkać razem? jak się dogadać? jak uniknąć kłótni?
zaczyna się coś miedzy nimi dziać, czego nie potrafią sami zrozumieć...los potrafi płatać figle
nie będę zdradzać całej fabuły
-myślę ze jeśli ktoś lubi komedie romantyczne (lub typowe harlequiny) to jest to książka dla nich pełna humoru i ciekawych miłosnych scen:)
warto przeczytać dla odetchnienia po ciężkim dniu
dodam jeszcze że tytuł jest bardzo trafiony

książkę Pod jednym dachem przeczytałam przypadkowo
no i nie jestem zawiedziona

Dodaj cytat z książki Pod jednym dachem