Ekologia. Odkrywanie świata

Seria: Odkrywanie Świata
Wydawnictwo: Wydawnictwo Olesiejuk
youstyna

Warto doceniać i szanować piękno przyrody, bo dary, które człowiek od niej otrzymuje, są nie do przecenienia. Dzięki tej książce młody czytelnik pozna najważniejsze zagadnienia z zakresu ochrony środowiska, odkryje potencjał drzemiący w naturze i nauczy się zachowywać tak, by dbać o dobro wszystkich ludzi. Dowie się między innymi, czym są surowce odnawialne, pozna różne źródła energii, przeczyta o zagrożeniach, które czyhają na rzadkie gatunki roślin i zwierząt, i zobaczy, jak rozwój przemysłowy wpływa na środowisko naturalne.
Taką wiedzę z pewnością warto posiąść!
W serii Odkrywanie świata: Mitologie, Wielkie odkrycia, Wulkany, Las, Wynalazki, Cuda świata, Średniowiecze, Ekologia, Dinozaury, Zwierzęta.

źródło opisu: https://ksiegarnia.pwn.pl/Ekologia-Odkrywanie-swiata,68430590,p.html

źródło okładki: https://ksiegarnia.pwn.pl/Ekologia-Odkrywanie-swiata,68430590,p.html

JoannaNerć | 2017-11-11