Lego The Batman Movie. Batman radzi, jak być fajnym

Wydawnictwo: Ameet
Huncwotcool

Czy marzysz o tym, żeby bezszelestnie się skradać, zwalczać przestępców i zostać najlepszym raperem wśród superbohaterów? Czy chcesz znaleźć pomocników, którzy polubią twój styl? Czy pragniesz pokonać superzłoczyńców, w ogóle się przy tym nie męcząc? Jeśli odpowiedziałeś „tak” na którekolwiek z tych pytań, to świetnie się składa – ten przewodnik jest właśnie dla ciebie! Odkryj w sobie wewnętrzne pokłady fajności, a pomoże ci w tym najfajniejszy superbohater we wszechświecie – Batman™!

źródło opisu: http://www.ameet.pl

Gosia | 2017-04-22