Kształtowanie terenów zieleni

Wydawnictwo: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne
8302069434
MrGwyn

W książce omówiono podstawowe wiadomości dotyczące kształtowania ogrodów w różnych epokach historycznych, planowania, klasyfikacji, programu i lokalizacji terenów zieleni, normatywów przestrzennych i technicznych inwestycji, podstawowych elementów składowych terenów zieleni, zasad kształtowania i doboru roślin w kształtowaniu terenów zieleni, wykonywania projektów szkicowych oraz ochrony przyrody i krajobrazu.
Wydanie III poprawione.

źródło opisu: Wydawnictwo Szkolne i Pedagogiczne, 1977