7 x Gdańsk. Przewodnik dla młodych odkrywców

Wydawnictwo: Wydawnictwo Adamada
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
9788374206570
Ewa

Zapraszamy do Gdańska na rodzinne wycieczki do po mieście i okolicach. Siedem tras, a po drodze mnóstwo niezwykłych zakątków do poznania, słynnych zabytków do zwiedzania i zaskakujących zagadek do rozwiązania. Do czytania! Przewodnik 7x Gdańsk to intrygująca komiksowa forma, wciągające opowieści i wiele ciekawostek w sam raz dla młodych odkrywców. Do słuchania! Pobierz bezpłatną aplikację...

Do czytania!

Do słuchania!
Pobierz bezpłatną aplikację na smartfona ADAMADA czyta dzieciom i dowiedz się jeszcze więcej o dziejach Gdańska i odwiedzanych miejscach

źródło opisu: Wydawnictwo ADAMADA, 2017

źródło okładki: Wydawnictwo ADAMADA

Na półkach: Przeczytane, Adamada

Mieszkam około 50 km od Gdańska, ale (wstyd się przyznać) tak naprawdę nigdy porządnie go nie zwiedzałam. Kojarzę, że jako dziecko byłam na jakieś wycieczce z klasą, ale też nie pamiętam zbyt wiele z tego wyjazdu. Oczywiście Gdańsk odwiedzałam w ciągu swojego życia wiele razy, ale bodajże tylko dwa razy po nim spacerowałam tak po prostu, żeby zobaczyć ulicę Długą, Żurawia, Sołdka itd. Ale to też oglądałam tylko tak "powierzchownie". Dlatego też kiedy na stronie wydawnictwa Adamada zobaczyłam ten przewodnik dla dzieci od razu zapragnęłam go mieć. Wiedziałam, że to będzie coś co przyda się całej naszej rodzince :)

Przeczuwałam, że skoro jest to przewodnik dla młodych odkrywców to nie będzie on ani nudny, ani sztywny, ani pełen historycznych opisów i wiecie co? Wcale się w tym przeczuciu nie pomyliłam. Jest on właśnie taki jak oczekiwałam, czyli ciekawy i zdecydowanie przydatny. Jest on w stanie zainteresować zarówno dziecko jak i dorosłego, a to ogromny plus bo dzięki temu podczas...

Aleksandra | 2018-02-12
Na półkach: Zuzanna, Chcę przeczytać