Alergia

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Lekarz rodzinny". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Helion
zdrowie, medycyna

Alergia jest nieprawidłową reakcją układu odpornościowego na różne czynniki zewnętrzne. Mogą to być pyłki, pokarmy, jad owadów, sierść zwierząt, a także roztocza i pleśń. Do typowych objawów uczulenia należą: wysypka, swędzenie skóry, podrażnienie nosa i katar, łzawienie oczu, obrzęk krtani i napady duszności astmatycznej. Jeśli zauważasz u siebie lub swojego dziecka niektóre z wymienionych tu reakcji, przeczytaj tę książkę.

Aleksandra | 2012-02-24
Hiacynta | 2013-02-07