Zespół przewlekłego zmęczenia

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
zdrowie, medycyna

Zmęczenie jest zjawiskiem powszechnym, wynikającym z przeciążenia fizycznego lub psychicznego. Z reguły ustępuje dzięki odpoczynkowi. Czasami jednak dzieje się inaczej. U niektórych ludzi a jest ich, niestety, coraz więcej zmęczenie przechodzi w stan przewlekły, utrudniający życie na co dzień i będący źródłem nieustannego niepokoju. I do nich właśnie w pierwszej kolejności adresowana jest ta książka. Od ponad 20 lat zespół przewlekłego zmęczenia uznawany jest za odrębną jednostkę chorobową. Książka Sophie Bernard pozwala zrozumieć istotę i przyczyny tej dziwnej choroby, zarówno fizjologiczne, jak i psychologiczne. Pomoże też czytelnikowi dokonać oceny jego objawów i ustalić bilans zdrowia Okładka: twarda, Rok wydania: 2006,

amyotto | 2016-06-05
Slovana | 2016-06-12