Raport w sprawie UFO

The Report on Unidentified Flying Objects
8385212078
UFO, NOL, kosmici, obcy
Radek

Napisana z dużym znawstwem książka, przedstawia - oprócz obserwacji NOLi dokonanych przez osoby cywilne - szereg obserwacji dokonanych przez przedstawicieli armii Stanów Zjednoczonych, głównie pilotów lotnictwa wojskowego, których opisy rzadko docierają do wiadomości szerokiej opinii publicznej. Dzięki tej książce możemy poznać sposób, w jaki badano obserwacje NOLi w Siłach Powietrznych Stanów Zjednoczonych oraz przebieg wielu głośnych obserwacji, takich jak na przykład obserwacja Świateł z Lubbock czy przypadek Thomasa Mantella.

źródło opisu: Nolpress

źródło okładki: Własne