Metoda Opukiwania. Schudnij i Zaufaj Ciału

9 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
The Tapping Solution for Weight Loss & Body Confidence
poradniki
Patrycja Lech

Narzucanie naszemu życiu i szczęściu warunków stało się normą. Widzimy to cały czas – Musimy zadbać o karierę, zanim zaczniemy szukać związku. Musimy znaleźć miłość, zanim poczujemy się spełnione. Musimy czuć się zestresowane, zanim wykonamy wszystko z naszej listy zadań. Ale zdecydowanie najbardziej powszechnym warunkiem, który sobie narzucamy, dotyczy naszej wagi – nie będzie miłości, dopóki nie stracimy na wadze, nie będzie marzeń, dopóki nie stracimy na wadze, nie będzie szczęścia, dopóki nie stracimy na wadze. Ale teraz mamy lepszą opcję.

Jessica Ortner, używając opukiwania – znanego także jako EFT, przeprowadza cię przez proces, który pomoże ci pozbyć się stresu, tak byś pozbyła się kilogramów – bez diet, odmawiania sobie jedzenia albo wyczerpujących ćwiczeń. Opukiwanie – narzędzie bazujące na starożytnej akupresurze i współczesnej psychologii – pomoże ci odkryć problemy leżące u podstaw tego, co każe twojemu ciału trzymać się wagi i nauczy cię, jak pokonać najpopularniejsze przeszkody w chudnięciu. Powiedz „żegnaj” zachciankom, panice i braku wiary w siebie, które wywołują u ciebie ciągłą walkę z własnym ciałem!

Bazując na własnych doświadczeniach związanych z walką z kilogramami oraz pełnych sukcesów historiach tysięcy kobiet, z którymi pracowała, Jessica uczy cię nie tylko podstaw opukiwania, ale także jak użyć go w odniesieniu do głębszych aspektów twojej wagi i wyzwań związanych z poczuciem własnej wartości. Proces ten bazuje na szerokich badaniach wpływu opukiwania na hormony stresu i krok po kroku dostarcza prostych instrukcji oraz łatwych medytacji do opukiwania, które znajdziesz na końcu każdego rozdziału. Dzięki temu pełnemu miłości i wsparcia przewodnictwu możesz nauczyć się, jak stworzyć inspirującą relację z jedzeniem, znaleźć przyjemność w ćwiczeniach i zacząć dbać o samą siebie.

źródło opisu: http://pracownia-aniolow.pl

źródło okładki: www.pracownia-aniolow.pl

Patrycja Lech | 2017-03-09

Metoda Opukiwania to jest coś, co moim zdaniem każdy powinien znać - banalnie proste, a rezultaty potrafią być oszałamiające... Bardzo dobrze i klarownie napisana książka.

Grygrys | 2018-01-01
książek: 12011