Potęga wizualizacji

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
zdrowie, medycyna

Mateusz Wiszniewski instruktor ćwiczeń relaksacyjnych oraz wizualizacji, arteterapeuta. Studiował z wybitnymi Mistrzami Duchowymi i uzdrowicielami, terapeutami wywodzącymi się z różnych tradycji. Prowadzi zajęcia grupowe i sesje indywidualne, wykorzystując metody wizualizacji, terapii tańcem, rysowania mandal. Książka przedstawia, wszechstronne możliwości zastosowania techniki wizualizacji. Pokazuje jak można za pomocą wyobraźni zmobilizować ukryte siły ludzkiego ciała, umysłu i ducha, aby poprawić jakość swego życia, zdrowia, relacji z ludźmi. Dzięki potędze wizualizacji można świadomie przekształcać doświadczenia codziennego życia i stwarzać nową lepszą rzeczywistość. Podane w książce ćwiczenia i medytacje umożliwiają skuteczne usunięcie podświadomych przeszkód i uruchomienie śpiących w nas potężnych możliwości. Mogą z niej skorzystać zarówno osoby zaawansowane jak i początkujące. Duch jest mistrzem, wyobraźnia narzędziem, a ciało plastycznym materiałem.

fiendishfiancee | 2016-06-28
drzazga | 2015-11-24