Uzdrawiający taniec. Terapeutyczne zastosowanie Ruchu i Tańca

Mateusz Wiszniewski Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
Psychologia medycyna taniec terapia
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Psychologia medycyna taniec terapia

Swoją pracę magisterską napisałam i obroniłam na 5 m.in. dzięki tej książce. Opisuje ona historię tańca, jego rolę, a przede wszystkim jego terapeutyczne zastosowanie. Napisana bardzo przystępnym językiem. Polecam każdemu, kto interesuje się tańcem, oraz różnymi formami terapii. Taniec pomaga pozbyć się stresu, rozwija samoświadomość.

• Koniecznie przeczytać
więcej mniej