Choroby tarczycy

Wydawnictwo: Książka i Wiedza
zdrowie, medycyna

Książka w jasny i zgodny z obecnym stanem nauki przedstawia metody leczenia chorób tarczycy. Przyda się każdemu, kto sam na nie cierpi, lub chce pomóc najbliższym. W czasie leczenia choroby tarczycy autorka przekonała się, że wiedza jej i innych pacjentów na ten temat jest niedostateczna. Nie wszyscy rozumieli zawiłości związane z postawieniem diagnozy i leczeniem choroby. Lekarze nie zawsze byli skłonni poświęcić pacjentom odpowiedniej ilości czasu, często także używali języka, który nie ułatwiał chorym zrozumienia złożonej problematyki. Stąd potrzeba napisania tej książki. Trafia ona znakomicie w zapotrzebowanie na pełną wiedzę o chorobach tarczycy i odpowiada na zadawane przez nich pytania.

Chaoticreader | 2016-11-21
Kobieta | 2016-08-07