Kuracja życia metodą dr Clark

zdrowie, medycyna
Mayapur
2001-01-01
2001-01-01

Pokładałam w niej bardzo duże nadzieje. Słyszałam o niej wiele dobrego i pozytywnych reakcji na temat wywierania przez nią wpływu. Na zdrowie, życie, codzienność.

Pierwsze kilkadziesiąt stron czytałam bardzo uważnie, później przewertowałam choroby, które mnie interesowały. Niestety nie wykorzystam jej w moim życiu za bardzo, bo nie korzystam z biorezonansu, sama nie wiem czy w niego wierzę.

Jednak kilka wskazówek było dla mnie zaskakujących i być może większy optymizm co do walki z pasożytami, dałby mi więcej pozytywnych odczuć co do książki.

📚🌿 Odkryj fascynujący świat metody dr Clark w książce "Kuracja życia"! 🌟

Jeśli szukasz alternatywnych sposobów na oczyszczenie organizmu i poprawę zdrowia, ta książka jest dla Ciebie! Autor, wybitna biolog i fizjolog, dr Clark, przedstawia unikatową metodę kuracji, która opiera się na kuracji ziołowej oraz wspomagającym ją leczniczym działaniu prądu o niskiej wartości. 🌱⚡

Na ponad 470 fascynujących stronach znajdziesz opis działania przyrządu, jego budowę oraz informacje o elektronicznym skanowaniu ludzkiego ciała - technice stworzonej przez autorkę, pozwalającą na lepsze zrozumienie swojego organizmu. 📖🧬

Książka odsłania wiedzę na temat pasożytów, skażeń i jednostek chorobowych, przybliżając znane fakty medycyny ogólnej. Dowiesz się, jakie źródła mogą zarażać nas pasożytami oraz jakie szkody mogą wyrządzić w naszym organizmie. 🦠🔍

Nie brakuje również kontrowersji wokół urządzenia Huldy Clark. Znajdziesz w niej opinie ludzi, którzy doświadczyli korzyści terapii prądem, ale także głosy sceptyków. Ważne jest zachowanie zdrowego rozsądku i daleko idący dystans w obliczu tego typu metod. 🧠💡

Pamiętaj, że zdrowie jest niezwykle indywidualną sferą, a przed podjęciem jakiejkolwiek kuracji zawsze warto skonsultować się z profesjonalnym specjalistą medycznym. Ta książka dostarczy Ci fascynujących informacji na temat metody dr Clark i alternatywnych podejść do zdrowia, jednak ostateczne decyzje należą do Ciebie. 🙌🔬

Dowiedz się, jakie tajemnice kryją się za kuracją ziołową i terapią prądem! Otwórz się na nowe spojrzenie na zdrowie i odkryj potencjał swojego organizmu. 💪🌟 #KuracjaŻycia #MetodaDrClark #OczyszczanieOrganizmu #ZdrowieNaturalne #AlternatywnaMedycyna #PoznajSiebie #FaktyIZarzuty #WiedzaMedyczna #ZdrowyStylŻycia #Dystans #DobrzeByćZdrowym #KsiążkaZainspiruje #MedycynaHolistyczna #PasożytyIOrganizm

📚🌿 Odkryj fascynujący świat metody dr Clark w książce "Kuracja życia"! 🌟

Jeśli szukasz alternatywnych sposobów na oczyszczenie organizmu i poprawę zdrowia, ta książka jest dla Ciebie! Autor, wybitna biolog i fizjolog, dr Clark, przedstawia unikatową metodę kuracji, która opiera się na kuracji ziołowej oraz wspomagającym ją leczniczym działaniu prądu o niskiej wartości....

Mieszane uczucia.... Teoria o morderczych pleśniach, bakteriach i pasożytach, jakoś chyba nad wyraz przerysowana.
Wymiana rur miedzianych, na plastikowe - moim zdaniem mało poważne. Gotowanie wszystkiego, włacznie z naturalnym probiotykiem jakim jest mleko - również.
Większą powagą darzę totalną biologię, moze dlatego że jest bliżej natury, niż plastikowe rury i gotowane mleko.

Pewnie nie dane by mi było przeczytać tę książkę, gdyby nie fora dotyczące medycyny alternatywnej. To tam przeczytałem o zepperze - urządzeniu, które według autorki książki zabija bakterie, wirusy, pasożyty, przewlekłe zakażenia, HIV, AIDS i raka. Poszukałem ten przyrząd na Allegro i moje zdumienie nie miało granic - dwie rurki przewodzące prąd, bateria 9V i prosty układ elektroniczny. W książce jest instrukcja, jak zrobić samemu taki "przyrząd".
Ale przecież chodzi o samą książkę. Gruba, ponad 470 stron zawiera opis działania przyrządu, jego budowę, następnie opis pasożytów i skażeń, następnie jednostki chorobowe, wiedza na temat jedzenia, zmiany w życiu i inne ogólnie znane fakty znane z medycyny ogólnej.

Na forach przeważają opinie, że zapper działa na zasadzie plabeco. Są również tacy, którym terapia prądem pomogła. Na uwagę zasługuje fakt, że urządzenie Huldy Clark przechodzi wiele zmian, często jest modyfikowane i spotkałem się z opiniami, że niektóre aparaty mogą wręcz być niebezpieczne. Podsumowując jak zawsze trzeba zachowań trzeżwośc umysłu i daleko idący dystans.

Bardzo dużo o źródłach zarażeń pasożytami. Warto wiedzieć w jaki sposób dostają się do naszego organizmu i jakie szkody wyrządzają. Jednak trzeba pamiętać, że całkowite pozbycie się ich jest niemożliwe, więc nie popadajmy w paranoję.

• Zdrowie
  • X Zdrowie