Choroby serca u kobiet w ciąży

Wydawnictwo: Arkady
zdrowie, medycyna

Jest to poszerzone i zmienione wydanie drugiej części ‘‘Chorób serca u kobiet’‘. Książka ta została wyróżniona indywidualną Nagrodą Ministra Zdrowia.To nowe wydanie powstało na przełomie lat 2005/2006 i zawiera aktualne dane z uwzględnieniem najnowszego piśmiennictwa.Mamy nadzieję, że książka ‘‘Choroby serca u kobiet w ciąży’‘ dotrze do szerokiego grona lekarzy, nie tylko kardiologów, i zostanie przyjęta z przychylnością i zainteresowaniem..

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!