Łatwa joga. Zestaw ćwiczeń dla każdego

Wydawnictwo: BIS
7 (5 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
8388461931
zdrowie, medycyna

Specjalnie skomponowany zestaw ćwiczeń pozwoli rozpocząć praktykowanie jogi każdemu, nawet osobom o niskiej sprawności fizycznej. Książka zawiera ilustrowane zdjęciami, szczegółowe opisy sposobu wykonywania postaw, informacje o korzystnym działaniu danej postawy oraz ostrzeżenia o przeciwskazaniach do jej wykonywania, a także wskazówki, w jaki sposób modyfikować ćwiczenia, jeśli są problemy z wykonaniem postawy docelowej.

Paskuda | 2013-03-01

Najlepszy podręcznik, jaki znalazłam w naszej bibliotece. Zawiera zestaw prostych ćwiczeń, wraz z ich różnymi kombinacjami, pomagający od podstaw nauczyć się potrzebnych rzeczy, aby rozpocząć swoją przygodę z jogą. Ćwiczenia nie męczą, bogate opisy, zawierające cenne wskazówki dotyczące wskazań, przeciwwskazań i obiekcji ćwiczącego. Polecam każdemu, kto tak jak ja niedawno, dopiero zaczyna.

Cachasa | 2013-03-01
Przeczytana: 29 grudnia 2012