Podręcznik doraźnej pomocy medycznej - Wyatt Jonathan P., Illingworth Robin N., Clancy Michael J., Munro Phil, Robertson Colin E.

Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
8320028302
zdrowie, medycyna

znakomity podręcznik z zakresu medycyny ratunkowej i stanów nagłych. zawiera podstawowe informacje na temat stanów zagrożenia życia, pierwszej pomocy i wskazań do dalszego leczenia. Książka napisana jest bardzo przystępnie. Liczne ryciny i tabele wzbogacają tekst i ułatwiają jego przyswojenie. Wydanie polskie zostało uzupełnione informacjami dotyczącymi działalności naszej służby zdrowia. Publikacja jest niezbędna dla lekarzy wszystkich specjalności, stanowi także niezastąpione źródło wiedzy dla studentów medycyny.

Izabela | 2013-06-19