Choroby nerek

Wydawnictwo: Astrum
zdrowie, medycyna

Choroby nereka to popularny poradnik nie tylko dla ludzi trapionych przez choroby. W tej książce w sposób jasny i przejrzysty, w formie pytań i odpowiedzi, przedstawiono podstawowe informacje na temat nerek i ich funkcji w organizmie człowieka. Omówione w prosty sposób objawy chorobowe mogą a w razie potrzeby a uzmysłowić choremu konieczność skorzystania z pomocy lekarskiej. Dużym walorem tej publikacji jest przystosowanie jej do warunków polskich a zawiera ona m.in. wykaz stacji hemodializ oraz ośrodków przeszczepiania nerek.

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!