Dyskusje o książce Stulecie chirurgów

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
książka na ostatnią literę
 Łowcy Łowcy
7 min. temu
Wyzwanie czytelnicze lubimyczytać.pl 2020. Temat na listopad
nie udało mi się "zaliczyć" wszystkich kategorii wyzwania LC 2020, ale mimo to, udział w nim uważam za bardzo fajną zabawę. Dotąd nie czytałam książek wg jakiegokolwiek klucza, wybieram raczej to, co lubię, lub to, co mnie zaintryguje, zaciekawi. Musiałam więc zmienić swoje przyzwyczajenia i okazało się to miłą odmianą. Ubiegłoroczne już wyzwanie, było dla mnie okazją do...
2 lata temu
Ostatnio przeczytane książki warte polecenia innym
Ostatnio przeczytałem,, Cudzoziemiec w Olondrii " Autorka jak i sama książka niemal kompletnie nie znani. Fantastyka-poezja. Specyficzny, senny, piękny klimat. Dawno niczym się tak nie delektowalem. Nie dla fanów akcji, wszystkim innym polecam.
3 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (MAJ 2019)
Sprzedam TANIO/ wymienię :) ZAPRASZAM!  Sztywniak. Osobliwe życie nieboszczyków30 zł  Jak kominiarzy śmierć w proch zmieni12 zł  Becoming. Moja historia 18 zł  Światło między oceanami10 zł  Inwigilacja 13 zł  Galveston
4 lata temu
dobre książki o medycynie
Myślę, że warto sobie odpowiedzieć na początku na pytanie, co rozumiemy przez pojęcie dobre, te, które czyta się szybko i równie ekspresowo zapomina tak jak książki autorstwa Atula Gaawande, wiele jest takich książek. A literatura popularnonaukowa, niestety, podupada, znaczy jej poziom się obniża.
5 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (maj 2018)
Sprzedam!  Wróg  Droga do Nawi  52 powody, dla których nienawidzę mojego ojca  Szkic  Kapuś  Jeźdźcy dinozaurów  Super żywność czyli superfoods po polsku  Rozgwieżdżone niebo
5 lata temu
Pokazuje 6 z 46