Polska, moja ojczyzna

Wydawnictwo: Aksjomat
Europa, Polska, turystyka
Greg

„Polska, moja ojczyzna. Poznaj swój kraj!” to kompendium wiedzy o Polsce dla uczniów szkół podstawowych. Na kartach tej książki prezentujemy wszystkie województwa i najciekawsze turystyczne szlaki. W słowie „Polska” mieści się wiele: wspaniała historia i kultura, piękne pejzaże i niezwykły świat przyrody – to również staraliśmy się zawrzeć w tej publikacji. „Polska, moja ojczyzna. Poznaj swój...

„Polska, moja ojczyzna. Poznaj swój kraj!” to:
– przydatne informacje dla uczniów szkoły podstawowej,
– krótkie i jasno sformułowane teksty,
– wyjaśnienia trudnych wyrazów na fiszkach i w słowniczku
– wyróżnienia w tekście, ciekawostki, legendy
– fotografie i ilustracje ciekawych miejsc, zwierząt oraz zabytków.

źródło opisu: www.aksjomat.com

źródło okładki: www.aksjomat.com